Živě: Koukalová v závěru nestačila na Ukrajinu a Francii, Češky skončily ve štafetě čtvrté

Sledujte online reportáž ze štafetového závodu žen na biatlonovém MS v rakouském Hochfilzenu.

May 15

Švýcaři porazili Brity 3:0, na MS vyhráli i čtvrtý zápas a vedou českou skupinu

Hokejisté Švýcarska porazili Velkou Británii 3:0 a na mistrovství světa v Praze zvítězili i ve čtvrtém utkání, přičemž potřetí bodovali naplno.

Feb 18

Fantastická Sáblíková. Česká hvězda bere další medaili z MS, bronz má i na 5000 metrů

V součtu se Světovým pohárem dnes vybojovala 150. umístění na stupních vítězů na významných akcích.

Feb 18

Českým biatlonistům poslední závod MS nevyšel. Bö dvacátým zlatem vyrovnal rekord

Michal Krčmář obsadil v závodě s hromadným startem 24. místo, Tomáš Mikyska skončil na 26. pozici.

Feb 14

Byl to jen kousíček, litovala. České plavkyni chybělo třináct setin k medaili z MS

Kraulařka Barbora Seemanová doplavala na mistrovství světa čtvrtá na 200 metrů volný způsob.

Aug 26

Úspěch českých biatlonistů. Junioři získali na letním MS kompletní sadu medailí

Supersprint juniorů vyhrál Vítězslav Hornig před Tomášem Mikyskou, bronz mezi juniorkami vybojovala Tereza Voborníková.

Nov 25

Slunné MS, hledání ženské hvězdy i obměna české generace. Proč letos sledovat biatlon

Projděte si osmičku důvodů, proč se vyplatí sledovat novou biatlonovou sezonu, která začíná už tento víkend.

Oct 3

Freestyle motokrosař Podmol byl čtvrtý v dalším závodě MS

Nejlepší český freestylový motokrosař současnosti Libor Podmol obsadil čtvrté místo v pátém pokračování mistrovství světa v čínském Wu-chanu.

Sep 29

Breggenová se dočkala světového titulu, česká cyklistka Korvasová závod MS nedojela

Nizozemka Anna van der Breggenová získala po stříbru z časovky zlatou medaili v silničním závodě na cyklistickém šampionátu v Innsbrucku.

Apr 29

Zase čtvrté místo. Česká osmnáctka na MS medaili nezískala, podlehla Švédsku 2:5

Česká hokejová reprezentace pokračuje v sérii čtvrtých míst. Tentokrát se na nepopulární pozici umístil tým do 18 let, který podlehl v souboji o bronz na MS Švédům.