Washington Wizards získal dvě posily, pozici Tomáše Satoranského ohrozí Bojan Bogdanovič.

More from Aktuálně.cz

Mar 30

Deset asistencí Satoranského nepomohlo, Washington v NBA podlehl Chicagu

Tomáši Satoranskému se v utkání pro jeho bývalému týmu dařilo v roli nahrávače, když nasbíral 10 asistencí, nejvíc od loňského dubna.

Apr 6

Šest bodů Satoranského Wizards nestačilo, Orlando je blízko historickému postupu

Basketbalisté Orlanda v posledním domácím utkání základní části NBA zvítězili 149:113 nad Atlantou a výrazně se přiblížili prvnímu postupu do play off

Mar 24

Šance na play off se zmenšuje. Wizards nestačilo ani dvanáct bodů Satoranského

Wizards nestačili v koncovce na Miami, které drží ve Východní konferenci poslední postupové místo, a po porážce 108:113 zaostávají o šest výher.

Mar 21

Ani Satoranského smeče Washingtonu k výhře nepomohly

Wizards se po třetí prohře z posledních čtyř zápasů výrazně vzdálilo play off.

Feb 14

Washington opět bez Satoranského prohrál s Torontem

Basketbalisté Washingtonu opět postrádali z osobních důvodů českého reprezentanta Tomáše Satoranského a bez něj podlehli Torontu 120:129.

Feb 12

Bez Satoranského to nešlo. Čech chyběl kvůli porodu, Wizards v Detroitu prohráli

"To je poprvé, co mohu říct, že jsem opravdu rád, že chybí z osobních důvodů," řekl kouč Scott Brooks.

Jan 13

Satoranského Washington prohrál s nejlepším týmem NBA ve druhém prodloužení

Washington byl blízko tomu, aby ve dvou dnech porazil oba aktuálně nejlepší týmy NBA. S Torontem však prohrál 138:140 po druhém prodloužení.

Jan 9

Washington prohrál ve Philadelphii, bez Satoranského na palubovce to Wizards nešlo