Před závodem jsem se cítil jako Fourcade na Světovém poháru, říká konečně zlatý Moravec

Ondřej Moravec ve čtvrtečním závodě nižší biatlonové kategorie ve finském Kontiolahti vyhrál na trati 20 km a navázal na stříbrnou medaili z MS.

Dec 3

Sprinty biatlonistů v Kontiolahti vyhráli Bö a Hauserová, Češi se neprosadili

Sprint biatlonistů v Kontiolahti vyhrál navzdory jedné chybě na střelnici Nor Johannes Thingnes Bö. Do stíhačky prošli jen tři Češi.

Mar 5

Biatlonista Krčmář byl ve sprintu v Kontiolahti devatenáctý, Jislová dvacátá

Biatlonista Michal Krčmář skončil devatenáctý ve sprintu Světového poháru v Kontiolahti a postaral se ve Finsku o nejlepší výsledek české reprezentace

Mar 13

Biatlonový král se loučí. Martin Fourcade v Kontiolahti v sobotu ukončí kariéru

Francouzský šampion Martin Fourcade v sobotu uzavře kariéru. Vyhrál sedmkrát Světový pohár, pět olympijských závodů a má 13 titulů mistra světa.

Feb 19

Čeští biatlonisté v individuálním závodě špatně stříleli, vyhrál Francouz Fourcade

Sledujeme online přenos z vytrvalostního závodu biatlonistů v rámci MS z italské Anterselvy.

Jan 10

Mužský sprint ovládl Martin Fourcade, Francie má double. Nejlepším z Čechů Moravec

Sledujte online přenos ze sprintu mužů na 10 kilometrů z německého Oberhofu v rámci Světového poháru 2019/2020.

Dec 4

Martin Fourcade vítězem! Nejlepším Čechem skvěle střílející Moravec

Sledujte online přenos z vytrvalostního závodu mužů na 20 km ze švédského Östersundu.