Živě: Sparta - Dukla 1:0, sparťané přetlačili Duklu díky rychlému gólu Šurala

Sledujte online reportáž z utkání 18. kola fotbalové ePojisteni.cz ligy mezi Spartou a Duklou.

More from aktualne.cz

Nov 4

Tápající Spartu znovu vysvobodila v derby až penalta, Bohemians pak porazila 2:0

V klíčovém okamžiku duelu se zřítil Kuchta po postrčení od Hybše na trávník a sudí Radina po chvíli váhání nařídil k nelibosti "Klokanů" penaltu.

Nov 4

Sparta - Bohemians 2:0. Letenští porazili v malém derby "Klokany"

Sledovali jste on-line přenos z utkání 14. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Bohemians 1905.

Nov 9

Sparta - Slovácko 4:0. Letenští v dohrávce rozstříleli Slovácko čtyřmi góly

Sledovali jste on-line přenos z utkání 14. kola Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Slováckem.

May 12

Sparta - Plzeň 3:1. Letenští v závěru otočili dohrávku a vrátili se na druhé místo

Sledovali jsme online přenos z dohrávaného utkání 23. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou a Plzní.

Jan 30

Sparta - Bohemians 0:1. Malé derby pro Klokany! Sparta doma nedala ani gól

Sledovali jsme online přenos z utkání 17. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou a Bohemians.

Jun 6

Bohemians - Sparta 0:1. Video vyvrátilo mávaný ofsajd a Sparta v závěru rozhodla

Sledovali jsme v online přenosu utkání 28. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Bohemians a Spartou.

Dec 1

Plzeň - Bohemians 1:0. Viktoriáni nepřesvědčili, přesto berou tři body

Sledujte online přenos z utkání 18. kola české fotbalové ligy mezi Plzní a Bohemians 1905.

Aug 3

Živě: Bohemians 1905 - Plzeň 0:0. Viktoria v lize poprvé ztratila, Klokani mají bod