Washington dohnal obří ztrátu a rozhodl spornou střelou. Bláznivé, řekl hvězdný Beal

Tomáš Satoranský odehrál při výhře Washingtonu šest minut, ale nebodoval.

More from Aktuálně.cz

Apr 2

Krejčí v NBA poprvé hrál 40 minut, Satoranský pomohl k výhře Washingtonu

Vít Krejčí a Tomáš Satoranský opět nastoupili v základních sestavách.

Mar 7

Babiš šel ve Washingtonu na zápas NBA. Basketbalista Satoranský se s ním odmítl sejít

Premiér Andrej Babiš přihlížel zápasu Washingtonu Wizards s Dallasem.

Feb 24

Satoranský stanovil nový český rekord, ale Washington opět prohrál

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA počtvrté za sebou a po domácí porážce 112:119 s Indianou jsou stále čtyři výhry za pozicemi pro play off.

Jan 30

Washington prohrál s nejslabším celkem NBA o tři body

Tomáš Satoranský se na výhře podílel pěti body, třemi doskoky a sedmi asistencemi.

Nov 24

Satoranský dal v NBA devět bodů, Washington ale na půdě Toronta prohrál

Český reprezentant Tomáš Satoranský za 24 minut nastřílel devět bodů, přidal tři asistence a po doskoku, bloku a zisku.

Nov 17

Washington po třech výhrách prohrál s Brooklynem, Satoranský si připsal čtyři body

Po desáté prohře v sezoně z 15 zápasů Wizards zůstávají na jedenácté příčce Východní konference.

Oct 27

Washington prohrál počtvrté z pěti zápasů. Satoranský zapsal v Sacramentu dva body

Washington s Tomášem Satoranským v sestavě podlehl v NBA Sacramentu na jeho hřišti 112:116. V dresu domácích zářil srbský pivot Nemanja Bjelica.

Oct 21

Washington v NBA opět doma prohrál, Satoranský dal pět bodů

Satoranský během 12 minut hry stihl pět bodů a po jedné asistenci, doskoku a zisku.

Mar 22

Washington prohrál v NBA v San Antoniu, Satoranský zůstal na nule

Tomáš Satoranský ani Wizards neprožili dobrý večer, Washington podlehl San Antoniu 90:98.

Mar 11

Washington v NBA po dvou vítězstvích prohrál, Satoranský nastoupil znovu v základu

Wizards prohráli utkání s Miami o 27 bodů. Tomáš Satoranský odehrál přes 29 minut, ale příliš se mu nedařilo.

Feb 24

Washington i potřetí prohrál s Charlotte, Satoranský dal 11 bodů

Tomáš Satoranský si připsal 11 bodu, ale porážce s Charlotte 105:122 nezabránil.

Dec 18

Satoranský dostal prostor, ale dal jen dva body. Washington prohrál s Clevelandem