Mar 3

Preciadův úlet oslabil Spartu. Slavia přesilovku nevyužila a derby skončilo 0:0

Fotbalisté Sparty remizovali v ligovém derby doma se Slavií 0:0 a dál před ní vedou tabulku o čtyři body. Letenští v závěru dohrávali v deseti.

Mar 3

Sparta - Slavia 0:0. Domácí dohrávali bez Preciada, derby bez šancí skončilo remízou

Sledovali jste on-line přenos z utkání 23. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou a Slavií Praha.

Oct 23

Sešívané derby. Slavia deklasovala Spartu čtyřmi góly, zápas rozhodla už v první půli

Slavia smetla Spartu 4:0, utkání zlomila drtivým náporem v prvním dějství. Výsledek odpovídá nejvyšší výhře v pražském derby v samostatné historii.

Nov 9

Union - Slavia 1:1. Jak Sparta, tak Slavia. I druhý pražský tým zůstává v pohárech

Sledovali jsme on-line přenos z utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy mezi Unionem Berlín a Slavií Praha.

Apr 11

Slavia - Sparta 2:0. Domácí udeřili v závěru poločasů a po derby se přiblížili titulu

Sledovali jsme utkání 26. kola Fortuna:Ligy mezi Slavií a Spartou.

Jan 30

Sparta - Bohemians 0:1. Malé derby pro Klokany! Sparta doma nedala ani gól

Sledovali jsme online přenos z utkání 17. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou a Bohemians.

Sep 22

Živě: Sparta - Slavia 0:3. Derby opět pro sešívané! Letenští na Koláře nevyzráli