Životní jízda. Vondroušová smetla i Beckovou a o semifinále si to rozdá s Kristýnou Plíškovou

Česká tenistka Markéta Vondroušová si v 17 letech zahraje první čtvrtfinále na okruhu WTA.

Oct 4

"Těším se na zážitky z Mexika." Plíšková je druhou Českou na Turnaji mistryň

Na akci pro nejlepších osm hráček roku se už dříve kvalifikovala Barbora Krejčíková, která si v Guadalajaře zahraje i čtyřhru s Kateřinou Siniakovou.

Mar 9

Plíšková - Sevastovová 2:1. Česká jednička i přes nepovedenou druhou sadu postupuje

V online přenosu jsme sledovali úvodní představení Karolíny Plíškové na turnaji v Dubaji. V tom se střetne s Lotyškou Anastasijí Sevastovovou.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Jan 13

Kristýna Plíšková po obratu postoupila v Hobartu do druhého kola

Tenistka Kristýna Plíšková otočila na turnaji v Hobartu zápas prvního kola a náhradnici Ninu Stojanovičovou ze Srbska zdolala 1:6, 6:4, 6:3.

Jun 19

Sesterská řež s překvapením. Kristýna Plíšková zdolala Karolínu po velké bitvě

Premiérový souboj sester Plíškových v hlavní soutěži turnaje WTA vyhrála na trávě v Birminghamu překvapivě Kristýna.

May 27

Černé pondělí českých tenistů v Paříži. Končí Strýcová, Rosol i Kristýna Plíšková

Kristýna Plíšková podlehla v prvním kole French Open Američance Lauren Davisové 2:6, 4:6.

May 14

Karolína Plíšková je Římě v osmifinále, české derby pro Vondroušovou,

Karolína Plíšková postoupila na antukovém turnaji v Římě do osmifinále. Ve druhém kole zdolala Australanku Ajlu Tomljanovicovou 6:3, 6:3.

Sep 17

Na sesterský souboj nedojde. Kristýna Plíšková v Tokiu prohrála a Karolínu nevyzve