More from Aktuálně.cz / Sport

Aug 27

Kristýna Plíšková uspěla v kvalifikaci US Open, Lehečka poslední duel prohrál

Tenistka Kristýna Plíšková zvládla tříkolovou kvalifikaci US Open a v hlavní soutěži grandslamového turnaje v New Yorku si zahraje posedmé v kariéře.

Mar 8

Martincová po kvalifikaci v Dubaji porazila i Kristýnu Plíškovou

Český souboj v prvním kole turnaje v Dubaji vyhrála Tereza Martincová, která po postupu z kvalifikace porazila 7:6, 6:7 a 6:3 Kristýnu Plíškovou.

Aug 12

Kristýna Plíšková válí. Porazila ovázanou soupeřku a v Praze už je ve čtvrtfinále

Česká tenistka zdolala čtrnáctou hráčku světa Petru Martičovou z Chorvatska 6:1 a 7:5.

Jun 30

Kristýna Plíšková porazila na Elite Trophy Alexandrovovou

V úvodním utkání druhého dne v Prostějově porazila pod zataženou střechou centrkurtu Rusku Jekatěrinu Alexandrovovou 6:0, 4:6 a 10:7.

Sep 23

Plíšková slaví jedenáctý titul. V Tokiu porazila vítězku US Open Ósakaovou

Karolína Plíšková se díky triumfu posune na sedmou příčku v žebříčku WTA právě před Ósakaovou.

May 22

Kristýna Plíšková je na antuce v Norimberku ve čtvrtfinále

Kristýna Plíšková porazila španělskou soupeřku ve dvou setech. V zápase si výrazně pomohla 12 přímými body z podání.

Apr 4

Živě: Kvitová - Kristýna Plíšková 6:1, 1:6, 3:6. Outsiderka proměnila sedmý mečbol

Kristýna Plíšková se po vítězství nad Kateřinou Siniakovou v Charlestonu postaví turnajové dvojce Petře Kvitové.

Mar 20

Živě: Kristýna Plíšková - Sasnovičová 6:1, 6:7, 5:7. Plíšková přišla o vedení a s Miami se loučí

Duel první kola turnaje Masters v Miami mezi Karolínou Plíškovou a Aliaksandrou Sasnovičovou jste mohli sledovat v našem online přenosu.

Jan 2

Chci do nejlepší dvacítky, říká Kristýna Plíšková. Úvod sezony jí vyšel, zaskočila Ostapenkovou

Parádní vstup do nového tenisového roku má za sebou Kristýna Plíšková. Na turnaji v čínském Šen-čenu vyřídila světovou sedmičku Jelenu Ostapenkovou.