Pro Slavii jsme Plzeň neporazili, ta si titul musí vybojovat sama, říká kouč Sparty Rada

"Nehráli jsme za nikoho, jestli pět kol před koncem vede Slavia, tak si to musí do konce sezony uhrát sama," říká po výhře nad Plzní kouč Sparty.

More from Aktuálně.cz

Mar 11

Slavia - Plzeň 2:1. Sešívaní ve druhé půli dokonali obrat a vrátili se do čela ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání 23. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Viktorií Plzeň.

Nov 14

Malý fotbalista okomentoval derby nevidomému. Zbořil barikádu mezi Slavií a Spartou

Být na hlavní tribuně s kluky, kteří jsou fotbalu oddaní a umí přesně popsat, co se odehrává, bylo něco neskutečného, říká nevidomý fanoušek.

Sep 30

Bohemians - Slavia 1:4. Sešívaní zvládli i vršovické derby a přibližují se Plzni

Sledovali jsme on-line přenos z utkání 14. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Bohemians 1905 a Slavií Praha.

Apr 20

Slavia ovládla základní část ligy před Plzní. Sparta pohořela na Hané a ztrácí

Slavia ve 30. kole Fortuna:ligy porazila Zlín 3:0 a vyhrála základní část soutěže. Nadstavbu tak bude hrát s druhou Plzní i třetí Spartou doma.

Feb 6

Plzeň vystřídala Slavii v čele ligy. Hradci oplatila prohru i bez nejlepšího střelce

Fotbalová Plzeň na rozdíl od Sparty a Slavie začala jarní část první ligy výhrou a vystoupala do čela tabulky.

Dec 5

Slovácko odpadá. Ve šlágru prohrálo s Plzní a na Slavii ztrácí už devět bodů

Sudí Ondřej Pechanec za stavu 0:1 neuznal Slovácku po konzultaci s videorozhodčím dvě branky.

May 16

Brno padá do druhé ligy, Plzeň dostala trojku od Pardubic. Slavia pouze remizovala

Fotbalisté Brna se stali druhým jistým sestupujícím z první ligy.

May 5

Žádné překvapení. Slavia ovládla derby a v cestě k double už jí stojí jen Plzeň

Slavia porazila obhájce trofeje Spartu na jejím hřišti 3:0 a postoupila do finále MOL Cupu, kde se utká s Plzní.

Jul 14

Vedle Vítkovic z druhé ligy sestoupí fotbalisté Sokolova

Fotbalisté Sokolova v závěrečném 30. kole druhé ligy prohráli 0:2 v Hradci Králové a jsou druhým sestupujícím po Vítkovicích.

Jun 24

Slavia je znovu mistrem ligy, šlágr s Plzní rozhodla trefa Ševčíka

Fotbalisté Slavie porazili v druhém kole ligové nadstavby Plzeň 1:0 a zajistili si obhajobu titulu. Šlágr v Edenu rozhodl v 69. minutě Petr Ševčík.

Apr 2

Do Ligy mistrů Plzeň a Sparta? Absurdní, brání se Slavia a obvinila ligovou asociaci

Fotbalovou ligu vede Slavia o osm bodů, podle jejího šéfa Jaroslava Tvrdíka nicméně existuje varianta, že by přišla o kvalifikaci Ligy mistrů.

Mar 9

Neuznaný gól v Plzni rozčílil Kladrubského, Slavia hrála v derby s dvanácti muži

24. kolo fotbalové Fortuna:Ligy i díky napínavému derby přineslo vlnu reakcí na sociálních sítích. Včetně těch od hráčů samotných.

Nov 4

Plzeň se trápila i ve Zlíně. Nakonec vydřela remízu a na Slavii ztrácí jedenáct bodů

Vývoj utkání načal v sedmdesáté druhé minutě Krmenčík, ale domácí Wágner vzápětí srovnal.