Živě: Plzeň - Dukla, Viktoria splnila roli favorita, Duklu porazila po trefách Petržely a Bakoše 2:0

Sledujte online přenos z duelu 26. kola ePojištění.cz ligy mezi Plzní a Duklou.

Nov 4

Sparta - Bohemians 2:0. Letenští porazili v malém derby "Klokany"

Sledovali jste on-line přenos z utkání 14. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Bohemians 1905.

Feb 6

Slavia - Sparta 2:0. Sešívaní zaslouženě ovládli derby a vrátili se do čela ligy

Sledovali jsme utkání 24. kola Fortuna:Ligy mezi Slavií a Spartou.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Nov 18

Česko - Slovensko 2:0. Češi v derby přehráli Slováky a postupují do Ligy A

Sledovali jsme utkání Ligy národů mezi Českem a Slovenskem.

Dec 13

Živě: Slavia - Zenit 2:0. Pražané doplní Plzeň v jarní části Evropské ligy

Sledujte online reportáž z utkání základní skupiny Evropské ligy mezi Slavií Praha a Zenitem Petrohrad.

Oct 29

Slavia je znovu v čele. V malém pražském derby porazila Duklu, dva góly dal Stoch

Fotbalisté Slavie uspěli v malém pražském derby. Duklu porazili na domácí půdě 4:1 a vrátili se do čela tabulky.

Aug 31

Živě: Sparta - Dukla 2:0. Malé pražské derby ovládli letenští, Dukla zůstává bez bodu

Sledovali jsme utkání sedmého kola Fortuna:Ligy mezi Spartou a Duklou.

Aug 6

V malém pražském derby uspěli Bohemians, Dukla zůstává bez bodu. Rozhodl vlastní gól

Dukla Praha podlehla Bohemians 0:1 a i prohrála i potřetí v sezoně. Navíc si dala vlastní branku.

May 14

Slavia drží naději na obhajobu. V malém pražském derby porazila Duklu

Fotbalisté Slavie porazili v pondělní dohrávce Duklu 2:0 a udrželi si naději na obhajobu titulu.

Apr 15

Derby pro Schalke. V třaskavém šlágru německé ligy udolalo Dortmund 2:0 a zůstalo druhé v tabulce