Thomas dovedl 53 body Boston k druhé výhře nad Wizards

Wizards prohráli i druhé utkání druhého kola play off s Bostonem, Tomáš Satoranský se na palubovku nedostal.

More from Aktuálně.cz

Mar 28

Washington v NBA porazil Golden State, Satoranský přispěl devíti body

Český basketbalista strávil na hřišti třicet minut, s deseti kladnými body byl v hodnocení plus/minus druhým nejlepším hráčem Wizards.

May 8

Chicago v NBA porazilo Boston, Satoranský přispěl čtyřmi body i asistencemi

Basketbalisté Chicaga porazili Boston 121:99, na předkolo play off NBA však stále ztrácejí tři výhry.

Mar 7

Babiš šel ve Washingtonu na zápas NBA. Basketbalista Satoranský se s ním odmítl sejít

Premiér Andrej Babiš přihlížel zápasu Washingtonu Wizards s Dallasem.

Nov 24

Satoranský dal v NBA devět bodů, Washington ale na půdě Toronta prohrál

Český reprezentant Tomáš Satoranský za 24 minut nastřílel devět bodů, přidal tři asistence a po doskoku, bloku a zisku.

Oct 21

Washington v NBA opět doma prohrál, Satoranský dal pět bodů

Satoranský během 12 minut hry stihl pět bodů a po jedné asistenci, doskoku a zisku.

Oct 6

Satoranský pomohl pěti body Washingtonu k výhře v přípravě NBA

Český rozehrávač Tomáš Satoranský odehrál za Wizards 15 minut.

Apr 4

Washington nestačil na nejlepší tým NBA z Houstonu, Satoranský dal osm bodů

Tomáš Satoranský začal utkání jako náhradník a nakonec odehrál 27 minut, během kterých si připsal osm bodů, pět doskoků a dvě asistence.

Feb 9

Satoranský nastřílel Bostonu čtrnáct bodů, Washington ale lídrovi konference podlehl v prodloužení

Wizards směřovali k výhře v základní hrací době, připravil je o ni nešikovný faul Markieffa Morrise.

Jan 6

Washington vyhrál v NBA počtvrté za sebou, Satoranský přispěl bodem

Washington ztratil v závěru patnáctibodový náskok, v prodloužení ale zvítězil.

Dec 26

Basketbalisté Washingtonu sesadili v NBA Boston z čela konference

New York - Basketbalisté Washingtonu ukončili v NBA svou sérii devíti porážek na palubovce Bostonu a po triumfu 111:103 v TD Garden sesadili Celtics z první příčky tabulky Východní konference, kam se posunulo Toronto. Tomáš Satoranský…