Aféra po příjezdu Bělorusy nerozhodila. Málem obrali Finy, teď chtějí trápit Česko

Hokejová reprezentace nemá na mistrovství světa moc času na odpočinek. Necelý den po úvodním klání nastoupí proti nepříjemnému Bělorusku.

Mar 22

Rusko a Bělorusko nebudou na hokejovém MS v Česku, IIHF prodloužila zákaz startů

Hlavním důvodem dnešního rozhodnutí Rady IIHF jsou bezpečnostní rizika.

Jan 22

Tygřice získala první bod víkendu pro Bělorusko. Medveděv buduje vztah s fanoušky

Projděte si fotografie ze sobotního dne Australian Open. Vedle prvního souboje Česka s Běloruskem přinesl i průlomy zkušených Cornetové a Kanepiové.

Oct 11

Tři body z prázdné Kazaně, tak Češi přehráli fotbalisty Běloruska

Prohlédněte si fotografie z kvalifikačního zápasu MS, v němž čeští fotbalisté v Kazani porazili v azylu hrající Bělorusko 2:0.

Oct 11

Bělorusko - Česko 0:2. Češi zvládli šichtu v Bělorusku. Trefili se Schick a Hložek

Sledovali jsme on-line přenos z utkání kvalifikace na MS 2022 mezi Běloruskem a Českem.

Oct 8

Bělorusko před bojem s Čechy znovu prohrálo. Němci odvrátili blamáž

Fotbalisté Běloruska, kteří budou v kvalifikaci o MS v pondělí soupeřem českých reprezentantů, prohráli na hřišti Estonska 0:2.

Sep 2

Bolest i radost z triumfu. Tak Češi ve Vítkovicích pokořili urputné Bělorusko

Prohlédněte si fotografie ze čtvrtečního zápasu skupiny E kvalifikace MS, v němž čeští fotbalisté v Ostravě porazili Bělorusko 1:0.

May 24

Čeští hokejisté udolali Bělorusko v prodloužení, z trápení je vysvobodil Kubalík

Čeští hokejisté vyhráli na mistrovství světa v Rize nad Běloruskem 3:2 v prodloužení a na třetí pokus bodovali. V čase 61:23 rozhodl Kubalík.

May 24

Česko - Bělorusko 3:2. Češi slaví první výhru, v prodloužení rozhodl Kubalík

Sledovali jsme utkání mezi Českem a Běloruskem v rámci základní skupiny MS v hokeji.

May 24

Češi vyrukují na Bělorusko opět s Hrubcem, pohromadě nezůstal jediný útok

Čeští hokejisté nastoupí v dnešním třetím utkání na mistrovství světa v Rize proti Bělorusku (19:15 SELČ) v brance opět s jedničkou Šimonem Hrubcem.