Rok oživlých legend. Svět po Federerovi marně nahání antukového krále Nadala

Dva turnaje, deset zápasů, dva tituly a jediný ztracený set. Rafael Nadal si letos opět podmaňuje antukovou část sezony.

More from Aktuálně.cz

Jun 5

Drtivé finále. Fenomén Nadal vládne i v šestatřiceti, French Open vyhrál počtrnácté

Rafael Nadal získal 22. grandslamový titul kariéry a potvrdil pozici nejlepšího tenisty všech dob.

Jun 11

Král padl ve čtyřhodinové bitvě. Djokovič v semifinále French Open porazil Nadala

Novak Djokovič porazil ve čtyřhodinové semifinálové bitvě na Roland Garros 3:6, 6:3, 7:6, 6:2 španělského obhájce titulu Rafaela Nadala.

Oct 11

Neporazitelný král. Nadal ve finále French Open smetl Djokoviče a dorovnal Federera

Rafael Nadal potřinácté vyhrál grandslamové Roland Garros. Král pařížské antuky ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče 6:0, 6:2 a 7:5.

Sep 9

Nadal porazil v úchvatném finále Medveděva a počtvrté vyhrál US Open

Španělský tenista celkově získal devatenáctý grandslamový titul a už jen jeden ztrácí na Rogera Federera.

Sep 5

Nadal ve čtvrtfinále US Open nezaváhal, o finále si zahraje i Andreescuová

Rafael Nadal ve čtvrtfinále US Open porazil Diego Schwartzmana 6:4, 7:5, 6:2. O finále si zahraje také talentovaná Kanaďanka Bianca Andreescuová.

Jan 25

Bitva gigantů. Djokovič smetl Pouilleho a ve finále Australian Open vyzve Nadala

Se světovou dvojkou Nadalem čeká srbského tenistu 53. zápas v kariéře, ve finále grandslamu už spolu hráli sedmkrát.

Jun 10

Živě: Nadal - Thiem 6:4, 6:3, 6:2. Antukový král ovládl French Open a bere jedenáctý titul

Sledovali jsme online přenos z finálového utkání tenisového grandslamu French Open mezi Rafaelem Nadalem a Dominikem Thiemem.

May 11

Red Hot Plíšková a Bum Bum Kvitová. Svět v údivu. Nečekané antukové královny čeká válka o finále

Karolína Plíšková a Petra Kvitová drží nevídanou totožnou sérii devíti vítězství na antuce za sebou. Jedna z nich v pátek večer skončí. Kdo bude mít navrch?