Šéf WTA kritizuje French Open. Nemají právo dál penalizovat Šarapovovou, rozčiluje se

Maria Šarapovová nedostala od pořadatelů tenisového Roland Garros divokou kartu ani do kvalifikace. Jejich zdůvodnění se nelíbí šéfovi WTA.

Nosková si grandslamovou premiéru na Roland Garros odbude proti Raducanuové

Sedmnáctiletá tenistka Linda Nosková se při premiéře mezi dospělými na Roland Garros utká s britskou hvězdou Emmou Raducanuovou.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

Oct 11

Nadal v klukovské euforii a nechápající Djokovič. To bylo finále Roland Garros

Rafael Nadal získal třináctý titul z French Open. Podívejte se, jak v pařížském finále rozebral Novaka Djokoviče.

Oct 9

Češky si finále French Open nezahrají. Rozhodčí nám zkazily zápas, tvrdí Krejčíková

Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou znovu nedokázaly vyzrát na dvojici Kristina Mladenovicová - Timea Babosová.

Oct 7

Djokovič a Tsitsipas si zahrají o finále Roland Garros

Řecký tenista Stefanos Tsitsipas je po vítězství 7:5, 6:2, 6:3 nad Rusem Andrejem Rubljovem poprvé v semifinále Roland Garros.

Sep 8

Bartyová vynechá po US Open i obhajobu titulu na Roland Garros

Australská tenistka Ashleigh Bartyová nebude na Roland Garros obhajovat loňský titul.

Mar 17

Roland Garros se bude hrát až na podzim, antukový grandslam přeložili za US Open

Tenisový grandslam Roland Garros byl kvůli pandemii koronaviru přeložen na přelom září a října. Původně měl pařížský turnaj začít 24. května.

Jun 7

Fotky české senzace v Paříži. Tak Vondroušová slavila postup do finále French Open

Podívejte se na fotografie ze semifinále grandslamového Roland Garros v Paříži.

Jun 4

Móda na French Open: Uniformita, kritizovaný Roger, česká zebra i americká superžena

Podívejte se na fotogalerii z grandslamového Roland Garros.

May 23

Plíšková s Kvitovou znají soupeřky pro French Open. Český souboj leda ve finále

Nejlepší české tenistky byly dnes nalosovány do opačných polovin pavouka, takže se mohou potkat až ve finále.

Jun 8

Živě: Českou bitvu o finále French Open zvládly lépe Siniaková s Krejčíkovou

Sledujte online reportáž z grandslamového Roland Garros.

May 29

Černé úterý českých tenistů na French Open. Tři Češky končí, Berdychův duel přerušila tma

V rámci úterního programu French Open bojovali o postup čtyři Češi.

Jun 9

Bucie dál válí. Šafářová s Mattekovou-Sandsovou jsou ve finále French Open

Lucie Šafářová po boku s Bethanie Mattekovou-Sandsovou prošly do finále čtyřhry French Open.