To je snad nejtěžší los, ví Plíšková. Šokoval ji pomalý kurt. Aspoň to nepodcením, uklidňuje se

Magdaléna Rybáriková, to je postrach Karolíny Plíškové ve druhém kole Wimbledonu. Slovenka bude hodně nebezpečná.

More from Aktuálně.cz

Apr 22

Bez Plíškové i Bouzkové. České tenistky se na poslední chvíli odhlásily z Madridu

Český tenis bude mít i tak v ženské části turnaje ve španělské metropoli početné zastoupení.

Dec 21

Další česká odhláška z Melbourne. Po Plíškové Australian Open vynechá i Muchová

Tenistka Karolína Muchová se odhlásila z Australian Open a nebude v Melbourne obhajovat účast v semifinále.

Sep 18

Turnaj v Ostravě ztratil další českou hvězdu. Po Plíškové se odhlásila i Krejčíková

Vítězka Roland Garros Barbora Krejčíková se odhlásila z ostravského halového turnaje WTA.

Jul 6

Jízda Plíškové ve Wimbledonu pokračuje, Muchová na semifinále nedosáhla

Karolína Plíšková porazila ve čtvrtfinále Wimbledonu Viktoriji Golubicovou ze Švýcarska 6:2, 6:2, Karolína Muchová na semifinále nedosáhla.

Dec 22

Dekolt Plíškové i roztančená Samková. Tak si české sportovkyně užívají galavečery

Podívejte se, jak to sluší českým sportovkyním, když si oblečou večerní šaty.

Sep 10

Českým tenistkám chybí duše šampionek, obula se expertka do Plíškové a spol.

Od českých tenistek si odborníci na americkém grandslamu slibovali víc.

Jun 29

Tým Kvitové opět ztrácí, výběr Karolíny Plíškové vede i v Prostějově

Černý tým Karolíny Plíškové při druhé zastávce turnaje družstev Elite Trophy vede po prvním dnu nad Růžovým týmem Petry Kvitové 3:1.

Jul 8

Neskutečný tenis, Češky jsou nejlepší. Bitva Muchové a Plíškové uhranula svět i Jágra

Projděte si ohlasy na osmifinálovou bitvu Wimbledonu mezi Karolínou Muchovou a Karolínou Plíškovou.

May 14

Karolína Plíšková je Římě v osmifinále, české derby pro Vondroušovou,

Karolína Plíšková postoupila na antukovém turnaji v Římě do osmifinále. Ve druhém kole zdolala Australanku Ajlu Tomljanovicovou 6:3, 6:3.