Plzeň otočila zápas v Jihlavě, v nastavení rozhodl Bakoš. Olomouc rozstřílela Zbrojovku

V Jihlavě tým Pavla Vrby prohrával už od 1. minuty 0:1. Ve druhém poločase ale Viktoria otočila po gólech Slováků Hrošovského a Bakoše.

Oct 13

"Lvíčata" ani na druhý pokus nevyhrála, o tři body je připravil gól v nastavení

Čeští fotbalisté do 21 let remizovali s Walesem 1:1 a nevyhráli ani druhý zápas kvalifikace ME. O vítězství v Českých Budějovicích přišli v nastavení.

Jun 4

Benzema se rozloučil stylově. Atlético přišlo o druhé místo gólem v nastavení

Fotbalisté Osasuny si po 17 letech zahrají evropské poháry. Kvalifikaci Evropské konferenční ligy zaručila týmu z Pamplony v závěrečném 38. kole.

Oct 29

Lewandowski zařídil Barceloně gólem v nastavení vítězství ve Valencii

Fotbalisté Barcelony v generálce na závěrečný zápas skupiny Ligy mistrů v Plzni vyhráli ve 12. kole španělské ligy 1:0 ve Valencii.

Apr 16

Vlahovič gólem v nastavení zachránil Juventusu remízu s Boloňou

Fotbalisté Juventusu Turín remizovali doma v 33. kole italské ligy s Boloňou 1:1 a ztratili body podruhé za poslední tři kola.

Jan 19

Tottenham obrátil dvěma góly v nastavení duel v Leicesteru

Spurs neprohráli pod trenérem Antoniem Contem ani v devátém utkání Premier League.

Aug 8

Plzeň v závěru otočila proti oslabenému Slovácku. Jablonec přišel o výhru v nastavení

Jablonec v utkání 3. kola Fortuna:Ligy remizoval 2:2 s Bohemians, smírně se rozešly i Pardubice s Mladou Boleslaví.

Jun 13

Haaland gólem v nastavení oddálil mistrovské oslavy Bayernu

Fotbalisté Bayernu Mnichov porazili v 31. kole německé ligy Mönchengladbach 2:1 a výrazně se přiblížili zisku osmého mistrovského titulu v řadě.