Živě: Plzeň jde zase na Bukurešť, Slavia poletí do Kazachstánu. Zlín na velkoklub nenarazí

Sledujte živě psanou reportáž z losování základních skupin Evropské ligy.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Aug 9

Cítíme napětí, Slavia chce do Evropské ligy, uvědomuje si kapitán Holeš

Podle kapitána Tomáše Holeše je jasným cílem slávistických fotbalistů postup do skupiny Evropské ligy.

Jun 21

Slavia se v 3. předkole Evropské ligy utká s Panathinaikosem, nebo s Dniprem

Fotbalisté Slavie se v srpnovém 3. předkole Evropské ligy utkají s poraženým týmem z 2. předkola Ligy mistrů mezi Dniprem a Panathinaikosem Atény.

Feb 25

Přívětivý los: Slavia se v osmifinále Evropské konferenční ligy utká s Lincem

Český šampion začne dvojzápas s aktuálně osmým týmem rakouské ligy 10. března doma, odveta je na programu o týden později na soupeřově hřišti.

May 16

Brno padá do druhé ligy, Plzeň dostala trojku od Pardubic. Slavia pouze remizovala

Fotbalisté Brna se stali druhým jistým sestupujícím z první ligy.

Mar 19

A znovu na ostrovy. Slavia ve čtvrtfinále Evropské ligy vyzve slavný Arsenal

Fotbalová Slavia se ve čtvrtfinále Evropské ligy znovu utká se soupeřem z Britských ostrovů. Tentokrát s londýnským Arsenalem.

Mar 18

Slavia to dokázala. Zvládla krvavou řež v Glasgowě a je ve čtvrtfinále Evropské ligy

Pražská Slavia zvítězila v odvetě osmifinále Evropské ligy na půdě Glasgow Rangers 2:0 a podruhé za poslední tři sezony postoupila do čtvrtfinále.

Feb 25

Fantazie. Slavia dokázala vyhrát v Leicesteru a je v osmifinále Evropské ligy

Červenobílé poslal proti aktuálně třetímu celku Premier League do vedení ve 49. minutě Lukáš Provod, pojistku přidal v 79. minutě Abdallah Sima.

Oct 2

Los Evropské ligy: Slavia proti Schickovi, Sparta má Celtic a AC Milán

Sledovali jsme online přenos z losování základních skupin Evropské ligy.

Sep 1

Plzeň ve třetím předkole Evropské ligy přivítá dánské Sönderjyske

Fotbalisté Plzně se ve třetím předkole Evropské ligy utkají s dánským celkem Sönderjyske. Zápas se uskuteční 24. září na západě Čech.

Apr 2

Do Ligy mistrů Plzeň a Sparta? Absurdní, brání se Slavia a obvinila ligovou asociaci

Fotbalovou ligu vede Slavia o osm bodů, podle jejího šéfa Jaroslava Tvrdíka nicméně existuje varianta, že by přišla o kvalifikaci Ligy mistrů.