Oceláři zničili v Lize mistrů dánského šampiona, zvítězili 9:1

Hokejisté Třince vstoupili do Ligy mistrů drtivou výhrou 9:1 nad Esbjergem.

More from Aktuálně.cz

Aug 31

Maximální sebevědomí, velí Třinec před startem. Nová pravidla v Lize mistrů kvituje

V září vstoupí Třinec do hokejové extraligy jako obhájce čtyř posledních titulů. Nejprve ale rozehraje Ligu mistrů, ve které se mu historicky nedaří.

Sep 2

Sparta v Lize mistrů senzačně prohrála s dánským mistrem, Třinec porazil Belfast

Spartě se nevydařila premiéra v novém ročníku hokejové Ligy mistrů, v Holešovicích překvapivě prohrála s Aalborgem. Třinec doma zdolal Belfast.

Dec 14

Sparta i přes výhru na ledě Rögle 3:1 končí v Lize mistrů ve čtvrtfinále

Hokejisté Sparty vyhráli odvetné utkání čtvrtfinále Ligy mistrů v Ängelholmu nad domácím Rögle 3:1, ale po domácí porážce 2:5 se se soutěží loučí.

Oct 6

Sparta se v Lize mistrů přiblížila postupu, Třinec poprvé vyhrál

Hokejisté Sparty porazili v Lize mistrů Bremerhaven 5:2, vyhráli v soutěži čtvrtý zápas v řadě, posunuli se do čela skupiny A a přiblížili se postupu.

Oct 6

Třinec vyhrál v Lize mistrů nad Slovanem Bratislava a má první výhru

Třinečtí hokejisté porazili v Lize mistrů na svém ledě Slovan Bratislava 3:0 a připsali si ve skupině F po čtyřech prohrách první výhru.

Aug 27

Sparta na úvod hokejové Ligy mistrů prohrála na ledě Växjö, padl i Třinec

Sparta vstoupila do nové sezony Ligy mistrů porážkou, když v utkání skupiny A podlehla ve Växjö domácímu týmu 1:2. Úvodní duel LM nezvládl ani Třinec.

Sep 8

Hokejisté Třince v Lize mistrů podruhé vyhráli, Liberec potřetí padl

"Chtěli jsme se vrátit do hry o postup ze skupiny a to se nám i podařilo," uvedl nejproduktivnější hráč Ocelářů Tomáš Marcinko.

Aug 30

České prohry v Lize mistrů. Hradec padl v Cardiffu, Třinec nedal gól

Hokejisté Třince prohráli v prvním utkání v novém ročníku Ligy mistrů na ledě Lahti těsně 0:1.

Oct 9

Plzeň zdolala v Lize mistrů slovenského mistra. Třinec a Hradec ze skupiny neprojdou