Třinec oprášil starý kanón. Zápas proti Mannheimu ukázal naši sílu, řekl autor hattricku Růžička

"Cítím se dobře a padá mi to tam," klepal si střelec Martin Růžička na chrup. V utkání Ligy mistrů proti silnému Mannheimu zařídil výhru hattrickem.

More from Aktuálně.cz

Apr 28

Třinec znovu v mistrovské euforii. V druhém prodloužení zlomil bitvu o titul

Hokejové extralize dál kraluje Třinec. V rozhodujícím 7. utkání vyhrál v Pardubicích 2:1 v 2. prodloužení a má pátý titul v řadě. Rozhodl Cienciala.

Apr 28

Pardubice - Třinec 1:2pp. Oceláři jsou mistři. V druhém prodloužení zaskočili Dynamo

Sledovali jste on-line přenos ze sedmého utkání finále play off hokejové extraligy mezi Dynamem Pardubice a Oceláři Třinec.

Apr 18

Fiorentina - Plzeň 2:0. Domácí favorit druhým gólem v prodloužení pojistil postup

Sledovali jste on-line přenos z odvetného utkání čtvrtfinále fotbalové Evropské konferenční ligy mezi Fiorentinou a Viktorií Plzeň.

Apr 7

Hokejisté Pardubic vyhráli v Třinci 2:0 a srovnali stav semifinále

Vítěznou branku vstřelil ve 44. minutě Lukáš Sedlák, poté se při power play domácích prosadil Tomáš Hyka. Čisté konto udržel Roman Will.

Feb 9

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase na Švédských hrách v Malmö domácí Švédy 2:1 v prodloužení.

May 24

Čeští hokejisté udolali Bělorusko v prodloužení, z trápení je vysvobodil Kubalík

Čeští hokejisté vyhráli na mistrovství světa v Rize nad Běloruskem 3:2 v prodloužení a na třetí pokus bodovali. V čase 61:23 rozhodl Kubalík.