Oceláři prošli do osmifinále Ligy mistrů, Hradec nenasadil opory a skončil poslední

Třinec je třetím českým klubem, který postoupil do osmifinále hokejové Ligy mistrů.

More from Aktuálně.cz

Apr 28

Pardubice - Třinec 1:2pp. Oceláři jsou mistři. V druhém prodloužení zaskočili Dynamo

Sledovali jste on-line přenos ze sedmého utkání finále play off hokejové extraligy mezi Dynamem Pardubice a Oceláři Třinec.

Mar 5

Hokejisté Hradce Králové si pojistili čtvrtfinále, Sparta na druhé místo nedosáhla

Hokejisté hradeckého Mountfieldu si v závěrečném 52. kole sami zajistili čtvrté místo po základní části extraligy.

Sep 11

Hokejisté Třince prohráli v Severním Irsku, play off Ligy mistrů se jim vzdaluje

Po třetí porážce se Ocelářům ve skupině LM vzdaluje postup, na ledě Belfastu padli v nájezdech. V podobné situaci je po prohře ve Švédsku i Sparta.

Feb 11

Hradec vyzrál na domácí Oceláře, na lídra extraligy ztrácí už jen dva body

Hokejová extraliga pokračovala 21, kolem a několika dohrávkami. Ve šlágru kola Třinec na svém ledě nestačil na Hradec Králové.

Dec 28

Lídr narazil, Třinec prohrál ve šlágru extraligy na ledě druhého Hradce Králové 1:5

Jedinou výhru hostů si připsaly Pardubice, které vyhrály 5:1 v Litvínově.

Apr 18

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Nov 11

Hronek zařídil dvěma góly výhru Hradce Králové, Třinec vyhrál šlágr v Liberci

Hronek zařídil dvěma góly výhru Hradce Králové nad Vítkovicemi, Kometa prohrála v Mladé Boleslavi. Vítězství slaví také Třinec, Zlín a Karlovy Vary.