Washington bez Satoranského poprvé prohrál

Washington Wizards v nové sezoně poprvé prohrál, byť s Lakers padl až v prodloužení.

More from Aktuálně.cz

Mar 7

Babiš šel ve Washingtonu na zápas NBA. Basketbalista Satoranský se s ním odmítl sejít

Premiér Andrej Babiš přihlížel zápasu Washingtonu Wizards s Dallasem.

Feb 14

Washington opět bez Satoranského prohrál s Torontem

Basketbalisté Washingtonu opět postrádali z osobních důvodů českého reprezentanta Tomáše Satoranského a bez něj podlehli Torontu 120:129.

Jan 13

Satoranského Washington prohrál s nejlepším týmem NBA ve druhém prodloužení

Washington byl blízko tomu, aby ve dvou dnech porazil oba aktuálně nejlepší týmy NBA. S Torontem však prohrál 138:140 po druhém prodloužení.

Jan 9

Washington prohrál ve Philadelphii, bez Satoranského na palubovce to Wizards nešlo

Basketbalisté Washingtonu v NBA nenavázali na vítězství v Oklahomě a prohráli 115:132 ve Philadelphii.

Dec 19

Satoranský vypadl ze základu, Wizards podlehli v NBA Atlantě

Tomáš Satoranský vypadl ze základní sestavy basketbalistů Washingtonu, ale v úterním utkání NBA v Atlantě byl nejvytíženějším náhradníkem hostů.

Nov 24

Satoranský dal v NBA devět bodů, Washington ale na půdě Toronta prohrál

Český reprezentant Tomáš Satoranský za 24 minut nastřílel devět bodů, přidal tři asistence a po doskoku, bloku a zisku.

Oct 21

Washington v NBA opět doma prohrál, Satoranský dal pět bodů

Satoranský během 12 minut hry stihl pět bodů a po jedné asistenci, doskoku a zisku.