Satoranský přihlížel v NBA rvačce hvězd. Washington vedl, ale šampiony nakonec nesrazil

Během utkání mezi Golden State a Washingtonem došlo k nezvyklé potyčce mezi hvězdami Draymondem Greenem a Bradleym Bealem.

Apr 2

Krejčí v NBA poprvé hrál 40 minut, Satoranský pomohl k výhře Washingtonu

Vít Krejčí a Tomáš Satoranský opět nastoupili v základních sestavách.

Mar 28

Washington v NBA porazil Golden State, Satoranský přispěl devíti body

Český basketbalista strávil na hřišti třicet minut, s deseti kladnými body byl v hodnocení plus/minus druhým nejlepším hráčem Wizards.

Mar 26

Washington v NBA uspěl v Detroitu, Satoranský byl v základu a přispěl šesti body

Český rozehrávač Tomáš Satoranský, který nastoupil poprvé od svého návratu do týmu Wizards v základní pětce.

Nov 24

Satoranský dal v NBA devět bodů, Washington ale na půdě Toronta prohrál

Český reprezentant Tomáš Satoranský za 24 minut nastřílel devět bodů, přidal tři asistence a po doskoku, bloku a zisku.

Oct 21

Washington v NBA opět doma prohrál, Satoranský dal pět bodů

Satoranský během 12 minut hry stihl pět bodů a po jedné asistenci, doskoku a zisku.

Oct 6

Satoranský pomohl pěti body Washingtonu k výhře v přípravě NBA

Český rozehrávač Tomáš Satoranský odehrál za Wizards 15 minut.

Apr 4

Washington nestačil na nejlepší tým NBA z Houstonu, Satoranský dal osm bodů

Tomáš Satoranský začal utkání jako náhradník a nakonec odehrál 27 minut, během kterých si připsal osm bodů, pět doskoků a dvě asistence.

Mar 1

Washington nestačil na mistry z Golden State, Satoranský odehrál 33 minut

Tomáš Satoranský si v duelu proti Golden State připsal jedenáct bodů a pět asistencí, porážce 101:109 ale nezabránil.

Jan 6

Washington vyhrál v NBA počtvrté za sebou, Satoranský přispěl bodem

Washington ztratil v závěru patnáctibodový náskok, v prodloužení ale zvítězil.

Nov 8

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA se slabým Dallasem, Satoranský do blamáže nezasáhl

Tomáš Satoranský se nedostal do hry v zápase NBA, ve kterém Washington utrpěl domácí porážku 99:113 od Dallasu. Ten přitom vyhrál teprve podruhé.

Oct 30

Washington už v NBA zase vítězí. Satoranský odehrál největší počet minut v sezoně a dal tři body