Slavia doma nestačila na Villarreal, španělská Žlutá ponorka ji potopila dvěma góly

Fotbalisté Slavie podlehli v utkání Evropské ligy na svém stadionu Villarrealu 0:2 a připsali si ve skupině první porážku.

More from Aktuálně.cz

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Aug 1

Slavia už zná soupeře pro Evropskou ligu, zahraje si s Dniprem

Ukrajinský tým vypadl ve 2. předkole Ligy mistrů s Panathinaikosem Atény.

May 3

Mocný obrat poslal Liverpool do finále Ligy mistrů, Villarreal ztratil vedení 2:0

Fotbalisté FC Liverpool zvítězili v semifinálové odvetě Ligy mistrů na hřišti Villarrealu 3:2, přestože po poločase prohrávali 0:2.

Nov 4

Slavia - Haifa 1:0. Odplata se povedla. Vítězství Slavie vystřelil Kuchta

Sledujte on-line přenos z utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy mezi Slavií Praha a Maccabi Haifa.

May 26

Nevídané finále Evropské ligy. Villarreal vyhrál 11:10 na penalty, rozhodl brankář

Fotbalisté Villarrealu vyhráli Evropskou ligu. Ve finále porazili Manchester United 11:10 na penalty. Po 90 minutách a prodloužení zápas skončil 1:1.

May 6

Anglické finále Evropské ligy nebude. Villarreal zkrotil Arsenal a utká se s United

Trenér "Žluté ponorky" Unai Emery potvrdil, že se mu v Evropské lize nebývale daří. Jako první postoupil do pátého finále, třikrát soutěž ovládl.

Mar 18

Rangers - Slavia 0:2. Sešívaní po tvrdé odvetě postupují do čtvrtfinále Evropské ligy