Živě: Česko - Island 2:1, díky Součkovi se Sýkorou Češi porazili jistého účastníka MS 2018

Sledujte online reportáž z přátelského fotbalového utkání mezi Českem a Islande.

May 3

Soupeři umírali smíchy. "Vlastní gól století" na českém MS je dodnes záhadou

Japonec Nobuhiro Sugawara vstřelil na hokejovém MS 2004 neuvěřitelný vlastní gól, na který se vzpomíná i po dlouhých letech.

Jan 21

Lingr hrdinou Feyenoordu. Český fotbalista rozhodl gólem o výhře nad Arnhemem

Lingr nastoupil na hřiště čtyři minuty po domácím vyrovnávacím gólu. A už za další tři minuty český reprezentant rozhodl díky důrazu v malém vápně, kde si našel propadlý Stengsův centr.

Apr 15

Tvrdá lekce. České hokejistky dostaly v semifinále MS devět gólů od Američanek

České hokejistky prohrály v semifinále mistrovství světa v kanadském Bramptonu s favorizovanými Spojenými státy americkými 1:9.

Nov 6

Čeští florbalisté jsou ve čtvrtfinále MS. Německo přehráli o dva góly

Čeští florbalisté zvítězili ve druhém utkání na mistrovství světa ve Winterthuru nad Německem 8:6.

Aug 22

"V NHL by mohl dávat 30 gólů." Talent uhranul na dalším MS, v Česku asi nezůstane

Česko ukázalo na mistrovství světa juniorů potenciální hvězdy budoucnosti. Jednou z nich je centr Jiří Kulich.

Aug 15

Pět gólů od Lotyšů. Čeští junioři na MS selhali a čekají je Američané

Čeští hokejisté prohráli na mistrovství světa hráčů do 20 let v Edmontonu překvapivě s Lotyšskem 2:5.

Apr 12

Prohrály po gólu rukou. Naštvané Češky přišly o reálnou šanci na postup na MS

Jedinou branku vstřelila ve 36. minutě Gunnhildur Jónsdóttirová, která si ale podle opakovaných záběrů pomohla rukou.

Mar 29

Čeští fotbalisté remizovali v přípravě ve Walesu 1:1, gól dal Souček

Hosty poslal ve 32. minutě do vedení Tomáš Souček, hned za dvě minuty ale srovnal Rubin Colwill.

Mar 24

Švédsko - Česko 1:0. Fotbalisté ani přes sympatický výkon nepřekvapili. Na MS nebudou