Podívejte se v přehledné galerii, kdo se podle MOV provinil proti dopingovým regulím na hrách v Soči.
Mezinárodní olympijský výbor vyzval všechny sportovní organizace, aby vyloučily ruské a běloruské sportovce i funkcionáře z mezinárodních soutěží.
O přidělení pořadatelství sportovního svátku australskému městu rozhodnou členové MOV na zasedání 21. července.
Mezinárodní olympijský výbor oznámil, že kvůli nedodržování dopingových pravidel potrestá dalších 11 ruských sportovců, včetně dvou medailistů.
Trestu za doping na olympiádě v Soči neuniklo šest ruských hokejistek. Celý tým byl navíc z šestého místa diskvalifikován.
Biatlonistka Olga Zajcevová, stříbrná medailistka ze Soči, je mezi dalšími třemi ruskými sportovkyněmi, které MOV potrestal kvůli dopingu.
Mezinárodní olympijský výbor (MOV) diskvalifikoval z olympijských her v Soči kvůli zapojení do organizovaného dopingu další tři ruské bobisty.
Kvarteto Eva Puskarčíková, Gabriela Koukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková získá dodatečně bronzové olympijské medaile.
Ruský skeletonista Alexandr Treťjakov musí kvůli dopingu vrátit zlatou olympijskou medaili, kterou získal na hrách v Soči v roce 2014.
Mezinárodní olympijský výbor důrazně varoval vzpěrače, aby dbali na čistotu svého sportu.
Taťjána Černovová přišla kvůli dopingu druhou olympijskou medaili, po bronzu z Londýna 2012 jí MOV odebral i bronz z Pekingu 2008.
Po Jamajčanech, kteří museli vracet zlato, došlo i na ruskou ženskou štafetu.
Mezinárodní federace bobového sportu a skeletonu pozastavila činnost čtyřem ruským skeletonistům.
"MOV rozhodnutí IBSF vítá. Plně se shoduje s doporučeními olympijského summitu a výkonného výboru MOV," řekl agentuře SID mluvčí Mezinárodního olympij
254 vzorků moči ruských sportovců ze zimních olympijských her v Soči 2014 projde znovu kontrolou.
Ruský vzpěrač Apti Auchadov přišel po diskvalifikaci za doping o stříbrnou olympijskou medaili z Londýna.
Oštěpař Vítězslav Veselý by měl dodatečně získat bronz za závod, ve kterém nakonec skončil čtvrtý.
Mezinárodní olympijský výbor na poslední chvíli přezkoumá rozhodnutí jednotlivých mezinárodních federací o startu ruských sportovců.
Rumunští a běloruští rychlostní kanoisté nesmějí kvůli opakujícím se dopingovým případům na olympijské hry v Riu de Janeiro. Oznámila to dnes Mezinárodní kanoistická federace ICF s tím, že jejich místa budou přerozdělena. Obě země byly s…
Minimálně 15 ruských medailistů z olympijských her v Soči bylo podle informací listu New York Times součástí státem podporovaného dopingového programu
Sergej Kirďapkin a Olga Kaniskinová nesmějí závodit tři roky a dva měsíce, Valerij Borčin dostal za druhé provinění distanc na osm let.