Sudí Jílek pomohl Slavii. Baníkovci cítili křivdu, Baroš řádil v kabině

Faul na Milana Baroše v 85. minutě, po kterém se měla kopat penalta proti Slavii, pořádně nadzvedl fotbalisty Baníku.

More from Aktuálně.cz / Sport

Aug 20

Baník cítí křivdu, na Slavii prohrál kvůli Tijanimu. Plzeň spasily góly v nastavení

Viktoria Plzeň v 5. kole Fortuna:ligy doma porazila Olomouc 2:1, České Budějovice mají po výhře nad Bohemians první body.

Dec 11

Necid odvrátil gól, ale po faulu loktem musel pod sprchy. Baník porazil Bohemians

Baník zdolal v předehrávce 11. kola fotbalové Fortuna:Ligy vršovické Bohemians gólem Adama Jánoše. Hosté hráli skoro celý druhý poločas v oslabení.

Oct 4

Komise vytáhla vysoký trest. Baroš si za faul a vulgarity nezahraje pět zápasů

Dvouzápasový trest dostal za svůj faul i Nicolae Stanciu. Komise uznala chybu při vyloučení Falty z Olomouce, ale trest nezměnila.

Sep 30

Vyloučený Baroš se vztekal, Fillo ale nazul vítězné kopačky a srazil Slavii

Prohlédněte si fotografie z nedělního zápasu 10. ligového kola, v němž fotbalisté ostravského Baníku porazili pražskou Slavii 2:1.

Sep 30

Baník po čtvrthodině přišel o Baroše. Díky famóznímu Laštůvkovi ale Slavii porazil

Ostravský Baník musel od 15, minuty hrát od deseti, i tak ale na vlastním hřišti přehrál Slavii 2:1. Oba góly domácích vstřelil Martin Fillo.

Sep 30

Živě: Baník - Slavia 2:1. Baník bez Baroše v deseti dokázal porazit Slavii

Utkání 10. kola FORTUNA:LIGY mezi Baníkem a Slavií jsme sledovali v podrobném online přenosu.

Sep 25

Fotbalisté Interu Milán porazili Fiorentinu, Icardi se blýskl gólem a asistencí

Inter Milán zvítězil v 6. kole italské ligy nad Fiorentinou 2:1 a dotáhl se na ni v tabulce. Mauro Icardi se na výhře podílel gólem a asistencí.

Feb 10

Baník proti Slavii v generálce na jaro dvakrát vedl, přesto po gólu Ngadeua prohrál

Fotbalisté Baníku Ostrava se v posledním přípravném utkání před startem jarní části HET ligy střetli se Slavií Praha a gólem ze závěru prohráli 0:1.

Dec 4

Komise rozhodčích potvrdila, že Baník měl kopat penaltu. Plzeň dala druhý gól z ofsajdu