Beal dovedl Washington k výhře 51 body, přispěl i Satoranský

Tomáš Satoranský při vítězství Washingtonu nad Portlandem opět odehrál více než dvacet minut.

More from Aktuálně.cz

Mar 28

Washington v NBA porazil Golden State, Satoranský přispěl devíti body

Český basketbalista strávil na hřišti třicet minut, s deseti kladnými body byl v hodnocení plus/minus druhým nejlepším hráčem Wizards.

Mar 26

Washington v NBA uspěl v Detroitu, Satoranský byl v základu a přispěl šesti body

Český rozehrávač Tomáš Satoranský, který nastoupil poprvé od svého návratu do týmu Wizards v základní pětce.

Nov 14

Basketbalisté New Orleans zastavili sérii porážek. Satoranský přispěl pěti body

Basketbalisté New Orleans v NBA zdolali Memphis 112:101. Tým Tomáše Satoranského si připsal teprve druhou výhru v sezoně a dostal se ze dna tabulky.

Jan 26

Satoranský se blýskl jako střelec, k vítězství Chicaga přispěl v NBA devatenácti body

LeBron James je třetím nejlepším střelcem v historii soutěže. Předstihl Kobeho Bryanta, před ním jsou už jen Kareem Abdul-Jabbar a Karl Malone.

Dec 29

Chicago v NBA potřetí zdolalo Atlantu. Satoranský přispěl k výhře 11 body

Chicago Bulls porazili Atlantu 116:81, s 13 výhrami a 20 porážkami mu patří ve Východní konferenci deváté místo. Hawks jsou nejhorším týmem soutěže.

Oct 26

Satoranský podržel Bulls v závěru a devíti body přispěl k první výhře v sezoně NBA

Chicago zvítězilo v Memphisu 110:102. Satoranský zaznamenal devět bodů, dvě asistence a tři doskoky, ve vyrovnaném závěru proměnil trestné hody.

Mar 7

Babiš šel ve Washingtonu na zápas NBA. Basketbalista Satoranský se s ním odmítl sejít