Za Satoranským jedině s vosím hnízdem. Český basketbalista ale slavil Štědrý den o čtyři dny dříve

Nabitý program NBA značně ovlivnil vánoční program Tomáše Satoranského.

More from Aktuálně.cz

May 8

Chicago v NBA porazilo Boston, Satoranský přispěl čtyřmi body i asistencemi

Basketbalisté Chicaga porazili Boston 121:99, na předkolo play off NBA však stále ztrácejí tři výhry.

May 2

Satoranského skvělý rozjezd přišel vniveč. Chicago v NBA znovu padlo

Ani 12 bodů Tomáše Satoranského nestačilo basketbalistům Chicaga k odvrácení porážky 97:108 v Atlantě.

Apr 23

Chicago si poradilo s Charlotte, Satoranský přispěl deseti body

Basketbalisté Chicaga porazili 108:91 Charlotte a připsali si třetí výhru z posledních čtyř utkání NBA. Tomáš Satoranský zaznamenal 10 bodů.

Apr 13

Chicago potřetí za sebou v NBA prohrálo, Satoranský dal jen dva body

Basketbalisté Chicaga s Tomášem Satoranským prohráli pondělní utkání NBA v hale Memphisu 90:101.

Apr 9

Chicago v NBA zvítězilo potřetí v řadě, Satoranský přispěl devíti body

Tomáš Satoranský se na třetím triumfu v řadě podílel devíti body. Trefil čtyři z pěti střel včetně jedné trojky a přidal sedm asistencí a dva doskoky.

Mar 28

Satoranského osm bodů bylo málo. Chicago podlehlo v NBA San Antoniu

Tomáš Satoranský dal osm bodů Chicaga, které v NBA podlehlo basketbalistům San Antonia 104:120.

Mar 23

Satoranský nastřílel třináct bodů, Chicago ale na nejlepší celek NBA nestačilo

Český basketbalista odehrál přes 30 minut, trefil pět ze sedmi střel. K tomu zaznamenal čtyři asistence, dva doskoky a dva bloky.

Mar 12

Chicago v NBA podlehlo oslabeným Sixers, Satoranský dal osm bodů

Basketbalisté Chicaga nestačili v NBA na oslabeného lídra Východní konference Philadelphii a opustili příčky zaručující postup do play off.

Feb 25

Skvělý večer Tomáše Satoranského v NBA, Minnesotě nasázel 16 bodů

Basketbalista Tomáš Satoranský přispěl 16 body k výhře Chicaga nad Minnesotou 133:126 v prodloužení. Lepší střelecký večer letos prožil jen jednou

Feb 23

Satoranský znovu za deset bodů. Český basketbalista pomohl Chicagu udolat Houston

Bulls uspěli počtvrté z posledních pěti zápasů a v tabulce Východní konference si polepšili na osmé místo.

Feb 6

Satoranský dal šest bodů, Chicago ale nestačilo na Orlando

Basketbalista Tomáš Satoranský zaznamenal šest bodů a po čtyřech doskocích a asistencích při porážce Chicaga v pátečním utkání NBA v Orlandu 119:123.