V půlce sezóny se v NHL z Čechů nejvíc daří Voráčkovi. Třetina hráčů paběrkuje, nedaří se gólmanům

Třetina hráčů se neuchytila v sestavě na delší dobu. Vůbec se nedaří brankářům.

More from Aktuálně.cz / Sport

May 17

Faerské ostrovy - Česko 0:3. Dva góly Černého a klidná výhra, Češi v Tórshavnu uspěli

Sledovali jste on-line přenos z utkání kvalifikace o postup na fotbalové Euro 2024 mezi Faerskými ostrovy a Českem.

Feb 9

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase na Švédských hrách v Malmö domácí Švédy 2:1 v prodloužení.

May 14

Třetinu se Češi hledali, pak na úvod šampionátu Británii sestřelili pěti góly

I přes krkolomnou první třetinu si čeští hokejisté poradili s výběrem Velké Británie a skupinu B na mistrovství světa načali výhrou 5:1.

Feb 9

Historické fiasko. Čeští hokejisté prohráli s Dánskem, soupeři dali jediný gól

Podívejte se na fotografie z úvodního vystoupení českých hokejistů na olympiádě v Pekingu, v němž překvapivě podlehli Dánsku 1:2.

Jun 3

Česko - Finsko 0:1. Rozhodl jediný gól, Češi se neprosadili a na šampionátu končí

Sledovali jsme utkání čtvrtfinále hokejového mistrovství světa v Rize mezi Českem a Finskem.

May 15

Česko - Rusko 4:0. Hokejisté zůstali před MS neporaženi a vyhráli České hokejové hry

Sledovali jsme online přenos z utkání Českých hokejových her mezi výběry Česka a Ruska.