Plíšková se zahalila do květin, Kvitová volila khaki. Tak odstartovalo Australian Open

První grandslam nové tenisové sezony je tu. Podívejte se, co také přinesl první den na kurtech v Melbourne, kde začal Australian Open

Jan 26

Český junior v Melbourne září. Kumstát si na Australian Open zahraje o titul

Zastoupení měl český tenis také ve finále juniorských čtyřher. Petr Brunclík ani Julie Paštiková ale trofej nakonec nevybojovali.

Jan 16

Plíšková - Rybakinová 0:2. Češka po dobrém výkonu na Australian Open končí

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového Australian Open mezi Karolínou Plíškovou a Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu.

May 29

Vondroušová prolétla do druhého kola, Lehečka se nadřel. Kvitová nebo Plíšková končí

Jiří Lehečka porazil na tenisovém French Open nasazenou jednadvacítku Jana-Lennarda Struffa 7:5, 1:6, 6:3, 3:6, 6:1 a je poprvé v Paříži ve 2. kole.

Jan 16

Lehečka a Svrčina senzačně zahájili Australian Open. Zázračné české dívky ale končí

Petra Kvitová v Melbourne napravila bleskový loňský konec, Kateřině Siniakové nepomohlo ani šest odvrácených mečbolů.

Dec 21

Další česká odhláška z Melbourne. Po Plíškové Australian Open vynechá i Muchová

Tenistka Karolína Muchová se odhlásila z Australian Open a nebude v Melbourne obhajovat účast v semifinále.

Dec 19

Bradyová si nezopakuje finále v Melbourne, místo Australian Open bude léčit zranění

Letošní finalistka Jennifer Bradyová nebude startovat na lednovém Australian Open. Americká tenistka úvodní grandslam sezony vynechá kvůli zranění.

Aug 31

Vítězné starty. Karolína Plíšková i Siniaková postoupily do 2. kola US Open

Tenistka Karolína Plíšková v 1. kole US Open porazila Američanku Caty McNallyovou 6:3 a 6:4.

Jul 14

Martincová je první českou čtvrtfinalistkou Prague Open, Plíšková v Lausanne končí

Osmá nasazená Tereza Martincová je první českou čtvrtfinalistkou tenisového turnaje Prague Open.

Jan 25

Plíšková proti Rusce nezvládla koncovky setů a na Australian Open překvapivě končí

Tenistka Karolína Plíšková skončila na grandslamovém Australian Open už ve třetím kole.

May 26

Vondroušová a Plíšková jsou ve druhém kole French Open, končí Kerberová

Markéta Vondroušová a Karolína Plíšková postoupily do druhého kola French Open, naopak Jiří Veselý končí.