Faksa s Hanzalem v NHL přispěli gólem k výhře Dallasu. Lundqvist má rekord

Faksa se prosadil po 19 zápasech, Hanzal pojistil za stavu 3:2 vítězství Stars.

More from Aktuálně.cz

Jan 11

Faksa přispěl asistencí k vysoké výhře Dallasu. Patera třikrát inkasoval od Colorada

Při výhře Colorada nad Vegas jednou asistoval Nathan MacKinnon a natáhl svou domácí bodovou šňůru už na 23 zápasů.

Oct 7

Česko napoprvé dobyl Nashville, jediný gól San José vstřelil Hertl

Predators rozhodli zápas před 16.648 diváky v O2 areně ve druhé třetině, kterou vyhráli 2:0.

Mar 3

Faksa asistoval u výhry Dallasu, Mrázek dostal pět gólů od Buffala

Český hokejový útočník Radek Faksa jednou asistencí pomohl Dallasu k výhře 4:3 nad Los Angeles.

Mar 7

Chytil se blýskl gólem a asistencí, trefil se také Faksa

Český útočník Filip Chytil pomohl hokejistům New York Rangers gólem a přihrávkou k výhře 6:3 na ledě New Jersey a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

Feb 3

Faksa dal v NHL první gól sezony, soupeřova brankáře poslal z ledu

Z českých hráčů bodoval v zápasech úterního programu už jen Dominik Kubalík, i přes jeho dvě asistence ale Chicago podlehlo Carolině 3:4 po nájezdech.

Jan 1

Dallas otočil Winter Classic s Nashvillem čtyřmi góly, Faksa pomohl asistencí

Hokejisté Dallasu s českým obráncem Romanem Polákem a útočníkem Radkem Faksou vyhráli domácí Winter Classic pod širým nebem nad Nashvillem 4:2.

Oct 22

Faksa přispěl gólem k první domácí výhře Dallasu v sezoně. Voráček asistoval

Philadelphia si spravila chuť po sérii neúspěchů proti Golden Knights a po dvou třetinách vedla už 5:0.

Sep 27

Hertl zařídil výhru San Jose vítězným gólem a asistencí

Branka Radka Faksy nezabránila porážce Dallasu s Minnesotou 1:2. Asistencí přispěl k vítězství Tampy Bay 4:2 v derby na ledě Floridy obránce Jan Rutta

Apr 23

Mrázek vyčaroval sedmý zápas proti obhájci, Faksa pomohl asistencí k postupu Dallasu

Brankář Petr Mrázek přispěl 23 zákroky k výhře hokejistů Caroliny nad Washingtonem 5:2.

Mar 1

Voráček si připsal gól a přihrávku, Faksa nastartoval obrat Dallasu

Útočník Jakub Voráček skóroval v NHL ve třetím utkání za sebou, navrch přidal asistenci, ale s Philadelphií prohrál v Columbusu 3:4 v prodloužení.

Feb 25

Kempný a Faksa přispěli svým týmům gólem, Zadina v dresu Detroitu debutoval v NHL