Wozniacká se ve finále Australian Open utká s Halepovou, Sestini Hlaváčková nezíská titul ani v mixu

Dánskou tenistku dělí už jen jeden zápas od premiérového triumfu na grandslamu v kariéře.

More from Aktuálně.cz

Jan 27

Kumstát po boji prohrál finále juniorky na Australian Open

Sedmnáctiletý tenista Jan Kumstát juniorský titul na Australian Open nezískal. Ve finále prohrál s Japoncem Reiem Sakamotem 6:3, 6:7, 5:7.

Jan 26

Český junior v Melbourne září. Kumstát si na Australian Open zahraje o titul

Zastoupení měl český tenis také ve finále juniorských čtyřher. Petr Brunclík ani Julie Paštiková ale trofej nakonec nevybojovali.

Jan 28

Sabalenková ovládla tenisové Australian Open a má první grandslamový titul

Aryna Sabalenková vyhrála tenisové Australian Open. Po obratu ve finále porazila wimbledonskou šampionku Jelenu Rybakinovou 4:6, 6:3 a 6:4.

Dec 21

Další česká odhláška z Melbourne. Po Plíškové Australian Open vynechá i Muchová

Tenistka Karolína Muchová se odhlásila z Australian Open a nebude v Melbourne obhajovat účast v semifinále.

Dec 19

Bradyová si nezopakuje finále v Melbourne, místo Australian Open bude léčit zranění

Letošní finalistka Jennifer Bradyová nebude startovat na lednovém Australian Open. Americká tenistka úvodní grandslam sezony vynechá kvůli zranění.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.