Bolesti jsem neměl, proto jsem hrál celý zápas, pochvaloval si Jágr. A smekl před kamarádem Nedvědem

Nevěděl, zda mu pochroumané koleno dovolí odehrát víc než pár střídání, nakonec Jaromír Jágr strávil na ledě přes 20 minut.

Dec 20

Jágr se vrátil na led, jeho asistence na Pardubice nestačila

Ani premiérový start hvězdného útočníka Jaromíra Jágra v sezoně nepomohl hokejistům Kladnu ukončit sérii porážek.

Apr 28

Palát jako Jágr. Čech dal bleskový vítězný gól a Ďáblové už v sérii s Rangers vedou

New Jersey vyhrálo nad Rangers 4:0 a stav na zápasy otočilo z 0:2 na 3:2.

Sep 21

Nedvěd skončil v roli generálního manažera hokejové reprezentace

Petr Nedvěd ukončil po čtyřech letech působení na pozici generálního manažera hokejové reprezentace.

Apr 30

Barák se zařadil k Nedvědovi či Skuhravému. Čech dal jedenáctý gól v sezoně

Český fotbalový reprezentant Antonín Barák pomohl v dnešním utkání 35. kola italské ligy gólem k vítězství Verony na hřišti Cagliari 2:1.

Sep 17

Kladno neprobudil ani gól Jaromíra Jágra, také Zlín vrší porážky

Hokejovému Kladnu nepomohl ani první gól devětačtyřicetiletého Jaromíra Jágra v sezoně a prohrálo v Liberci 2:3.

Aug 16

Je to obránce, chce asistence. Takže to samozřejmě byl můj gól, smál se Souček

Tomáš Souček a Aaron Creswell se po výhře nad Newcastlem "přetahovali" o branku z 18. minuty.

Oct 7

Začalo to nenápadnou dorážkou. Před 30 lety dal Jaromír Jágr první gól v NHL

V NHL nakonec Jágr v základní části odehrál 1733 zápasů, v nichž nasbíral 1921 bodů za 766 branek a 1155 asistencí.

Aug 6

Hokejová osmnáctka odešla s výpraskem od Finů. Jediný gól Čechů vstřelil Myšák

Česká hokejová osmnáctka podlehla ve na Hlinka Gretzky Cupu v Břeclavi Finsku 1:5 a výrazně se snížila její naděje na postup do semifinále.

Mar 19

Češi řídili výhru Flyers. Voráček zapsal gól a nahrávku, Gudas dvě asistence a Mrázek jistil branku