Satoranský nastřílel Bostonu čtrnáct bodů, Washington ale lídrovi konference podlehl v prodloužení

Wizards směřovali k výhře v základní hrací době, připravil je o ni nešikovný faul Markieffa Morrise.

More from Aktuálně.cz

May 8

Chicago v NBA porazilo Boston, Satoranský přispěl čtyřmi body i asistencemi

Basketbalisté Chicaga porazili Boston 121:99, na předkolo play off NBA však stále ztrácejí tři výhry.

Feb 9

Satoranský dal svému bývalému klubu devět bodů, Bulls ale s Washingtonem prohráli

"Byl to zvláštní zápas," hodnotil český basketbalista prohru s jedním z nejhorších týmů NBA.

Mar 7

Babiš šel ve Washingtonu na zápas NBA. Basketbalista Satoranský se s ním odmítl sejít

Premiér Andrej Babiš přihlížel zápasu Washingtonu Wizards s Dallasem.

Feb 23

Satoranský dal při návratu 15 bodů, ale Wizards prohráli. Nepomohl ani skvělý Beal

Tomáš Satoranský při návratu do sestavy Washingtonu nastřílel 15 bodů, Bradley Beal dokonce 46. Wizards přesto zápas NBA v Charlotte prohráli.

Feb 5

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA s unavenými Hawks

Basketbalisté Washingtonu prohráli v pondělním domácím utkání NBA bodovou přestřelku v divizním derby s Atlantou 129:137.

Nov 24

Satoranský dal v NBA devět bodů, Washington ale na půdě Toronta prohrál

Český reprezentant Tomáš Satoranský za 24 minut nastřílel devět bodů, přidal tři asistence a po doskoku, bloku a zisku.

Oct 21

Washington v NBA opět doma prohrál, Satoranský dal pět bodů

Satoranský během 12 minut hry stihl pět bodů a po jedné asistenci, doskoku a zisku.

Oct 6

Satoranský pomohl pěti body Washingtonu k výhře v přípravě NBA

Český rozehrávač Tomáš Satoranský odehrál za Wizards 15 minut.

Apr 4

Washington nestačil na nejlepší tým NBA z Houstonu, Satoranský dal osm bodů

Tomáš Satoranský začal utkání jako náhradník a nakonec odehrál 27 minut, během kterých si připsal osm bodů, pět doskoků a dvě asistence.

Feb 9

Dec 26

Basketbalisté Washingtonu sesadili v NBA Boston z čela konference

New York - Basketbalisté Washingtonu ukončili v NBA svou sérii devíti porážek na palubovce Bostonu a po triumfu 111:103 v TD Garden sesadili Celtics z první příčky tabulky Východní konference, kam se posunulo Toronto. Tomáš Satoranský…

Nov 20

Satoranský se vrátil do sestavy Washingtonu a zaznamenal čtyři body, Wizards ale prohráli v Torontu