Devátý den olympiády živě: Svět rozebírá zlatý závod Ledecké, slovenské zlato zajistila Kuzminová

Sledujte on-line přenos z osmého dne 23. zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu.

More from aktualne.cz

Feb 9

Olympijský pětiboj o českou zahraniční politiku

Zemanova hlasitá podpora her v Pekingu ostře kontrastuje s tichým diplomatickým bojkotem české vlády.

Feb 8

Ledecká má zlato! Česká hvězda obhájila na snowboardu olympijský triumf

Česko získalo v Pekingu první medaili, Ester Ledecká už je trojnásobnou olympijskou šampionkou.

Aug 2

Kde ztratil medaili Šebrle a která Češka zářila v jachtingu? Zkuste olympijský kvíz

Olympijské hry v Tokiu jsou za polovinou a sbírka české výpravy se utěšeně plní. Ve spolupráci se společností ČEZ jsme pro vás připravili kvíz.

Jul 29

Sedmý den olympiády: sledujte jízdu českých sportovců v Japonsku

Sledujte, jak se daří českým sportovcům na olympiádě v on-line přenosu sportovní redakce Aktuálně.cz.

Jul 26

Český šerm má po 113 letech olympijskou medaili. Choupenitch vybojoval bronz

Šermíř Alexander Choupenitch vybojoval v disciplíně fleret druhou olympijskou medaili pro českou výpravu.

Feb 17

Po zlatu bronz. Ledecká vybojovala na olympijské trati další medaili

Ester Ledecká skončila v druhém paralelním obřím slalomu Světového poháru na snowboardu v Pchjongčchangu třetí.

Feb 26

Fanoušci na Staroměstském náměstí vítali Ester Ledeckou a další české olympioniky

Sledujte záznam z přímého přenosu z centra Prahy, kde fanoušci vítali olympijské medailisty v čele s Ester Ledeckou a Martinou Sáblíkovou.

Feb 25

17. den her živě: Hry v Pchjongčchangu zakončila taneční party na ploše olympijského stadionu

Sledujte on-line přenos ze sedmnáctého dne 23. zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu.

Feb 10

Korea slaví v shorttracku první olympijské zlato z Pchjongčchangu

Pořadatelská země olympiády slaví první zlato, v závodě na 1500 metrů jej získal Lim Hjo-čun.