Živě: Kvitová - Wozniacká 3:6, 7:6, 7:5. Česká tenistka po skvělém obratu jde v Dauhá do finále!

Sledujte online reportáž z utkání semifinále tenisového turnaje WTA v katarském Dauhá mezi Petrou Kvitovou a Dánkou Caroline Wozniackou.

Jun 22

Ondra už má jistou olympiádu. Česká lezecká hvězda je ve finále druhé kvalifikace

V součtu se třetím místem z úvodního závodu v Šanghaji stačil Ondrovi v Budapešti postup mezi osmičlennou elitu.

Mar 6

Skvělá Kvitová ovládla finále v Dauhá. Podívejte se, jak porazila Muguruzaovou

Petra Kvitová ovládla finále turnaje WTA v Dauhá, když španělské soupeřce Garbiňe Muguruzaové povolila pouze tři gemy (6:2 a 6:1).

Mar 4

Kvitová si zahraje o své osmatřicáté finále. Plíšková v Dauhá po výprasku končí

Petra Kvitová porazila ve čtvrtfinále turnaje v Dauhá soupeřku Anett Kontaveitovou a po výsledky 6:3, 3:6 a 6:2 postoupila mezi nejlepší čtyřku.

Mar 3

Kvitová - Pavljučenkovová 6:1, 6:3. Česká tenistka v Dauhá předvedla skvělý výkon

Sledovali jste online reportáž z tenisového turnaje v katarském Dauhá, kde do hry vstoupila česká hvězda Petra Kvitová.

Jul 19

Kvitová prohrála i druhé finále na berlínských exhibicích

Tenistka Petra Kvitová v hangáru bývalého letiště Tempelhof podlehla Lotyšce Anastasiji Sevastovové po bitvě 6:3, 3:6 a 5:10.

Feb 29

Unavená Kvitová prohrála finále v Dauhá s rozjetou Sabalenkovou

Předloňská vítězka katarského turnaje v dnešním finále podlehla razantně hrající a výborně servírující Aryně Sabalenkovou z Běloruska dvakrát 3:6.