Zacha se v NHL opět trefil, týmu New Jersey pomohl k výhře nad Carolinou

Gólman Detroitu Petr Mrázek neodvrátil porážku od Toronta, přesto byl vyhlášen mezi hvězdami zápasu.

More from Aktuálně.cz

Mar 29

Nečas pomohl k eliminaci Detroitu. Brankáři Mrázek a Dostál neodvrátili prohru

Martin Nečas přispěl v NHL gólem k výhře hokejistů Caroliny 4:0 nad Detroitem. Petr Mrázek chytil 32 z 34 střel, ale s Chicagem podlehl v Ottawě 0:2.

Jan 12

Mrázek se stal v NHL i přes prohru první hvězdou, Hronek připravil dva góly

Brankář Petr Mrázek byl v NHL vyhlášen nejlepším hráčem zápasu, přestože 26 zákroky neodvrátil prohru hokejistů Chicaga 1:2 na ledě Winnipegu.

Apr 25

Palát přispěl v play off NHL gólem k výhře New Jersey, Tampa totálně selhala v závěru

Ondřej Palát zpečetil gólem do prázdné branky vítězství hokejistů New Jersey 3:1 na ledě New Yorku Rangers.

Feb 1

Skvělý Mrázek nastartoval obrat Toronta, New Jersey tak nakonec Zachův gól nestačil

Český brankář za padesát minut hry inkasoval od New Jersey jediný gól a Maple Leafs po špatném úvodu, kdy prohrávali 1:3, zvítězili 6:4.

Apr 5

Mrázek hvězdou večera. Do NHL se vrátil vychytanou nulou

Petr Mrázek si zachytal v NHL po více než dvou měsících, kryl všech 28 střel a dovedl Carolinu k výhře 1:0 nad Dallasem.

Nov 20

Pastrňák zářil v New Jersey, vstřelil dva góly a dál vládne střelcům NHL

V letošní sezoně už David Pastrňák nastřílel 19 branek ve 21 zápasech a bezpečně vede tabulku střelců NHL.

Nov 17

Zacha se dočkal, dal první gól sezony. New Jersey přesto ztratilo duel s Detroitem

Philadelphia během šesti minut dohnala čtyřgólové manko, v prodloužení ale slavila výhru Tampa.