Živě: Čeští hokejisté končí bez medaile, s Kanadou v přestřelce prohráli 4:6

Společně s námi jste mohli sledovat online přenos utkání o třetí místo v rámci ZOH 2018 v Pchjongčchangu mezi Kanadou a Českem.

More from Aktuálně.cz

Aug 15

První medaile z mistrovství Evropy. Koulař Staněk v Mnichově vybojoval bronz

Koulař Tomáš Staněk získal na mistrovství Evropy v Mnichově bronzovou medaili a postaral se o první cenný kov pro českou výpravu.

May 28

Češi na kolenou. Tak je Kanada přes povedený začátek poslala do boje o bronz

Prohlédněte si fotografie ze semifinálového duelu hokejového MS, v němž český tým podlehl Kanadě vysoko 1:6.

Apr 28

Česko - Kanada 1:6. Hokejisté nestačili na zámořský celek a zahrají si o bronz

Sledovali jsme on-line přenos ze semifinále MS v hokeji ve finském Tampere mezi Českem a Kanadou.

Dec 5

Češky smutní, zase jsou bez medaile. Na MS nezvládly souboj o bronz se Švýcarskem

České florbalistky podlehly na mistrovství světa ve švédské Uppsale Švýcarsku 2:5 a skončily popáté za sebou čtvrté.

Nov 21

Krpálkovi na domácím mistrovství medaile unikla, bronz ubojoval Gruzínec Tušišvili

Judista Lukáš Krpálek na domácím ME medaili nezískal. Zápas o bronz s Guramem Tušišvilim z Gruzie prohrál po 40 sekundách. Stejně jako loni byl pátý.

Jun 25

Sedmá medaile pro Česko. Bárta si dojel na Evropských hrách pro časovkářský bronz

Cyklista Jan Bárta získal na Evropských hrách v Minsku bronzovou medaili v časovce. Jakub Otruba dojel na trati dlouhé 28,6 kilometru na osmém místě,

Jun 22

První česká medaile z Evropských her. Střelci Brabcová a Nepejchal získali bronz