Živě: Rusko - Německo 4:3 pr.,Němci byli 56 vteřin od zlata, ale v prodloužení rozhodl Kaprizov

Finálové utkání hokejového turnaje v rámci zimních olympijských her v Pchjongčchangu mezi Ruskem a Německem jsme sledovali v online přenosu.

More from Aktuálně.cz

Jul 13

Rusko a Bělorusko nedostanou pozvánku na olympijské hry do Paříže

Rusko a Bělorusko nedostanou formální pozvánku na olympijské hry v Paříži, kterou koncem července obdrží všechny národní olympijské výbory.

Sep 28

Z Ruska uprchla pětinásobná olympijská vítězka Davydovová

Zaměstnancům svého centra synchronizovaného plavání v Moskvě prý Davydovová oznámila, že nemá v úmyslu se do rodné země vrátit.

May 15

Česko - Rusko 4:0. Hokejisté zůstali před MS neporaženi a vyhráli České hokejové hry

Sledovali jsme online přenos z utkání Českých hokejových her mezi výběry Česka a Ruska.

Dec 28

Zemřel hokejista a trenér Zimin. S Ruskem dvakrát vyhrál olympijské hry

Ve věku 71 let zemřel ruský hokejový útočník a později trenér a skaut Jevgenij Zimin.

Feb 28

Rusko už je zase členem Mezinárodního olympijského výboru. Tři dny po skončení her v Pchjongčchangu

"Je to pro nás rozhodnutí nejvyšší důležitosti," řekl šéf Ruského olympijského výboru Alexandr Žukov.

Feb 26

Poslední okamžiky olympiády v Pchjongčchangu. Sledujte závěrečný ceremoniál

Podívejte se na časosběrné video ze závěrečného ceremoniálu olympijských her v Pchjongčchangu

Feb 25

Feb 23

Patnáctiletá vítězka. Krasobruslařkám vládla v Pchjongčchangu mladičká Ruska Zagitovová

Rekord Tary Lipinské zůstal nepřekonán, Američanka byla při triumfu v Naganu o 26 dní mladší.

Feb 21

Senzace v hokejovém turnaji: Němci vyřadili v prodloužení Švédsko a zahrají si o finále s Kanadou

O největší překvapení čtvrtfinále hokejového turnaje na olympiádě v Pchjongčchangu se postarali Němci. Porazili totiž Švédsko 4:3 v prodloužení.

Feb 16

Slovenští hokejisté na senzaci nenavázali, Rusko rozstřílelo Slovince

Slováci podlehli v druhých zápasech skupiny B olympijského turnaje USA 1:2, Rusové deklasovali Slovinsko 8:2.