Washington nestačil na mistry z Golden State, Satoranský odehrál 33 minut

Tomáš Satoranský si v duelu proti Golden State připsal jedenáct bodů a pět asistencí, porážce 101:109 ale nezabránil.

More from Aktuálně.cz

Mar 28

Washington v NBA porazil Golden State, Satoranský přispěl devíti body

Český basketbalista strávil na hřišti třicet minut, s deseti kladnými body byl v hodnocení plus/minus druhým nejlepším hráčem Wizards.

Mar 10

Krejčí dal v NBA devět bodů, Satoranský nebodoval

Tomáš Satoranský při prohře Washingtonu na hřišti Los Angeles Clippers 109:115 skončil bez bodu, ale během 19 minut na hřišti zaujal svou bojovností a obranou.

Apr 13

Chicago potřetí za sebou v NBA prohrálo, Satoranský dal jen dva body

Basketbalisté Chicaga s Tomášem Satoranským prohráli pondělní utkání NBA v hale Memphisu 90:101.

Mar 12

Chicago v NBA podlehlo oslabeným Sixers, Satoranský dal osm bodů

Basketbalisté Chicaga nestačili v NBA na oslabeného lídra Východní konference Philadelphii a opustili příčky zaručující postup do play off.

Jan 25

Chicago v NBA podlehlo Sacramentu, Satoranský dal osm bodů

Basketbalisté Chicaga nedokázali v NBA navázat na vítězství nad Minnesotou a prohráli doma 81:98 se Sacramentem.

Nov 28

Satoranský dal 19 bodů, přesto Chicago podlehlo nejhoršímu týmu NBA

Tomáš Satoranský zaznamenal ve středečním utkání NBA 19 bodů, sedm doskoků i asistencí.

Nov 10

Bulls v NBA nedokázali zastavit Hardena, Satoranský dal 10 bodů

Basketbalisté Chicaga prohráli v NBA na domácí palubovce s Houstonem 94:117 a připsali si v desátém utkání sezony sedmou porážku.

Jan 25

Satoranský dal 20 bodů, ale Washington na obhájce nestačil

Tomáš Satoranský zaznamenal v NBA double double, ale Washington po dvou vítězstvích podlehl na domácí palubovce obhájcům titulu z Golden State.

Dec 1

Washington nestačil na Philadelphii, Satoranský dal osm bodů

Český rozehrávač Tomáš Satoranský dostal v týmu hostů prostor na 22 minut a stihl nasbírat osm bodů a sedm asistencí.