Živě: Siniaková vs. Larssonová 6:4, 6:7, 5:7. Po obrovském boji Siniaková v Miami končí

Kateřina Siniaková a Johanna Larssonová se utkaly v prvním kole turnaje v Miami od 17:20. Utkání jsme sledovali v online přenosu.

Oct 21

Historicky jedenácté ryze české finále. V Číně se o titul utkají Bouzková a Siniaková

V semifinále tenisového turnaje v Nan-čchangu uspěly české hráčky Marie Bouzková a Kateřina Siniaková. Utkají se ve finále.

Sep 14

Krejčíková a Siniaková jdou na Turnaji mistryň, české singlistky k němu mají daleko

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková mají ve čtyřhře jistou účast na Turnaji mistryň.

Jul 10

Tak vypadá česká radost. Skvělé Krejčíková a Siniaková vyhrály čtyřhru ve Wimbledonu

Podívejte se na snímky z finále ženské čtyřhry Wimbledonu, kterou podruhé v kariéře vyhrála česká dvojice Krejčíková - Siniaková.

Aug 24

České tenistky válí v USA dál. Postoupily Siniaková i Martincová

Kateřina Siniaková porazila Shelby Rogersovou 7:5, 6:1, Tereza Martincová zdolala nasazenou trojku Sorinu Cirsteaovou 3:6, 6:3, 6:2.

Apr 9

Láska z australské karantény. Siniaková randí s českým tenisovým talentem

S kým randí česká tenistka Kateřina Siniaková a jak usměrnil fanouška Roger Federer? To všechno se dozvíte v novém díle Sportovního Sociálu.

Mar 28

České levačky v Miami řádily. Kvitová smetla Kontaovou, dál jde i Vondroušová

Jen tři gemy povolila česká tenistka Petra Kvitová Britce Johanně Kontaové ve třetím kole turnaje v Miami a postoupila už do osmifinále.

Sep 18

Miami zvítězilo v sérii o finále NBA nad Bostonem, i když dohánělo manko 17 bodů