Chytilmanie: českému juniorovi skládají komplimenty. Kuzněcov chtěl zostudit Pavelce, ale minul

Do hokejového klání mezi Rangers a Washingtonem naskočilo pět Čechů. Filip Chytil si připsal první bod v NHL, Ondřej Pavelec čelil lakrosové fintě.

Apr 19

Chytil pečetil gólem vítězství Rangers, v brance už při jeho trefě chyběl Vaněček

Tým z New Yorku vyhrál 5:1 na ledě New Jersey Devils v úvodním duelu 1. kola play off NHL.

Apr 2

Chytil přihrál v NHL na dva góly Rangers při vítězství ve Washingtonu

Český hokejový útočník Filip Chytil asistoval v NHL u dvou branek New York Rangers, kteří vyhráli 5:2 ve Washingtonu.

Feb 7

Skvělý český večer v NHL: Palát a Chytil sázeli góly, zářili i brankáři

Ondřej Palát a Filip Chytil se v pondělním programu NHL blýskli dvěma góly. Jak Palátovo New Jersey, tak NY Rangers vyhráli 5:4 v prodloužení.

Jan 6

Pastrňák dvěma góly orámoval výhru Bostonu. Dvakrát se trefil i Chytil za Rangers

Obě české útočné hvězdy si připsaly druhý zásah při hře soupeře bez brankáře.

Oct 14

Chytil přispěl gólem k vysokému vítězství, Rangers nasázeli Minnesotě sedm gólů

Karel Vejmelka předvedl 47 zákroků v Pittsburghu, kde ale s Arizonou podlehl 2:6.

Oct 12

Zibanejad dvěma góly řídil výhru Rangers, Chytil proti Tampě nebodoval

Hokejisté NY Rangers s Filipem Chytilem v sestavě vstoupili do nové sezony NHL výhrou 3:1 nad Tampou Bay.

Sep 27

Chytil na úvod přípravy NHL pomohl Rangers k výhře, Škarek debutoval

V brance poražených odchytal 28 minut Jakub Škarek, jenž z 15 střel neinkasoval.

May 29

Rangers držel nad vodu český útočník. Chytil dal dva góly

Filip Chytil dvěma góly pomohl NY Rangers k výhře 5:2 nad Carolinou. Rangers vyhráli i třetí domácí utkání v sérii a vynutili si sedmý zápas.

Feb 6

Chytil pomohl gólem k výhře Rangers, Krejčí asistoval a Pastrňák znovu mlčel

Hokejový útočník Filip se dvanáctým gólem v sezoně podílel na výhře New York Rangers nad Torontem 5:3.

Nov 21

Chytil přispěl přihrávkou k výhře Rangers nad lídrem NHL

Filip Chytil bodoval v pátém z posledních šesti zápasů, během nichž si připsal čtyři branky a dvě přihrávky.