Litvínov vstal během osmi minut z popela, Vary se přiblížily extralize

Hokejisté Litvínova otočili nepříznivý vývoj utkání a porazily Duklu Jihlava 3:2. Karlovy Vary zvítězily nad Kladnem 3:0 a dál vedou baráž.

More from Aktuálně.cz

Feb 24

Poruba hlásí útok na extraligu. Kladno v baráži? To by bylo hratelné, věří manažer

Hokejová extraliga by se brzy mohla dočkat druhého mužstva z Ostravy. Poruba bude v play off o patro níže favoritem, na postup připravila i stadion.

Apr 21

Kladno zůstává v extralize. Zlín v baráži nestačil ani počtvrté

Hokejisté Kladna se udrželi v extralize. Středočeši opanovali celou sérii proti nejlepšímu prvoligovému celku jasně 4:0 na zápasy.

Apr 10

Zlín rozhodl zlatým gólem a zahraje si s Kladnem baráž o extraligu

Hokejisté Zlína zdolali v šestém utkání finále play off první ligy doma Vsetín 3:2 v prodloužení.

Apr 12

Jágra vyzve v baráži o extraligu Jihlava. Vsetín porazila v šesti zápasech

Hokejisté Jihlavy slaví triumf v první lize a zajistili si účast v baráži o extraligu proti Kladnu.

Apr 29

Kladno - Jihlava 5:2. Kladno zpět v extralize. Rozhodlo se v první třetině

Sledovali jsme online přenos ze sedmého utkání finále play off hokejové první ligy mezi Kladnem a Jihlavou.

Mar 6

Kladno po roce v extralize sestupuje, rozhodla o tom porážka v Litvínově

Hokejisté Kladna po porážce 2:6 na ledě Litvínova v zápase posledního 52. kola základní části sestupují po pouhém roce v nejvyšší soutěži z extraligy.

Sep 20

Jágrův gólový návrat Kladno nespasil, extraligu vedou Karlovy Vary

Kladenští Rytíři prohrávali v Karlových Varech 0:5, nakonec i přes branku Jaromíra Jágra prohráli 4:7.

Aug 20

Kladno s Jágrem utrpělo debakl v Plzni, Karlovy Vary zdolaly účastníka KHL

Kladno doma v přípravném zápase podlehlo Plzni 2:8. Třinec nastřílel šest gólů Kometě, Hradec vyzrál na Vídeň a Karlovy Vary přehrály Soči.

Mar 22

Jágr stvrdil baráž pro Kladno gólem, po dvou letech si zahraje o extraligu i Motor

O postup mezi elitu budou České Budějovice a Kladno bojovat s Pardubicemi a Chomutovem. V semifinále první ligy skončily Vsetín a Jihlava.

Mar 16

Jihlava srovnala sérii s Kladnem, Vsetínu po šestigólovém debaklu baráž uniká

Vítěz základní části první ligy Jihlava zdolala ve druhém semifinále na domácím ledě Kladno 3:1 a vyrovnala sérii, hranou na čtyři výhry, na 1:1.

Apr 22

Litvínov rozstřílel Kladno a udržel se v extralize, sestupuje Jihlava

Díky třetí výhře za sebou se hokejisté Litvínova udrželi v soutěži, kam postoupily i Karlovy Vary. Sestupuje Jihlava a Kladno.

Apr 1

Kladno udolalo Karlovy Vary 3:1 a slaví první výhru v baráži, Jihlava porazila Litvínov