Kometa sahá jednou rukou po poháru. Zohorna euforii mírní: Bude to těžké, Třinec po nás půjde

Brňané měli čtvrté finále od začátku pod kontrolou, tři jejich hráči se blýskli dvěma body. Ocelářům nepomohlo ani tajné eso z Prostějova.

Mar 3

Brno sestřelilo Třinec v prodloužení a má jistotu čtvrtfinále play off

Hokejisté Komety Brno zdolali v závěrečném 52. kole základní části extraligy doma Třinec 3:2 v prodloužení.

Apr 11

Třinec ve finále extraligy vyzve Sparta. Naděje Motoru ukončil jeho odchovanec Horák

Hokejisté Sparty porazili v pátém semifinále play off extraligy České Budějovice 3:2 a postoupili do finále. Zápas rozhodl v 54. minutě Roman Horák.

Apr 18

První finále extraligy ovládl Třinec. Oceláři zničili Liberec šesti góly

Hokejisté Třince porazili v prvním finále play off extraligy Liberec 6:2 a úspěšně vykročili za obhajobou titulu z roku 2019.

Sep 18

Extraligu nezačne ani Kometa. Brno má kvůli nemocným hokejistům odložené dva zápasy

Brno nesehraje dnešní zápas 1. kola s Třincem ani nedělní utkání v Litvínově kvůli onemocnění šesti hráčů a jednoho člena realizačního týmu.

Dec 31

Favorit Ocelářům nedal šanci. Třinec prohrál ve finále Spenglerova poháru s Kanadou

Hokejisté Třince při svém úspěšném tažení na Spenglerově poháru na celkový triumf nedosáhli a podlehli ve finále Kanadě 0:4.

Apr 11

Neskutečný závěr v Třinci. Oceláři otočili duel s Plzní a jsou krok od finále

Domácí ještě tři minuty před koncem prohrávali 1:2, ale v 58. minutě vyrovnal Michal Kovařčík a v závěru se trefil od modré čáry Milan Doudera.

Dec 4

Deset a dost. Vítězná série hokejistů Třince skončila, Oceláři narazili v Hradci

Mladá Boleslav zvítězila ve Vítkovicích 3:2 díky gólu 31 vteřin před koncem.