Plzeň nezaváhala na hřišti posledního Brna, v Boleslavi museli měnit branku

Olomoucký tým z lavičky vedl asistent Ladislav Onofrej, protože hlavní trenér Václav Jílek dostal dvouzápasový trest za kritiku rozhodčích.

Nov 21

Chorvatsko výhrou nad Arménií stvrdilo postup na fotbalové Euro

Fotbalisté Chorvatska porazili na svém hřišti 1:0 Arménii a jsou posledním postupujícím týmem z kvalifikace mistrovství Evropy.

Oct 7

Olomouc rozstřílela Mladou Boleslav a je třetí. Pardubice vezou bod z Ostravy

Fotbalisté Sigmy Olomouc se vyhoupli na třetí místo. V 11. kole Fortuna:ligy doma přehráli Mladou Boleslav 4:0.

Aug 13

I Slavia je dál bez ztráty bodu, vítězství jí v Mladé Boleslavi zajistil vlastní gól

Pardubice porazily 2:1 Karvinou, Olomouc si stejným poměrem poradila s Teplicemi. Slovácko zvítězilo 1:0 na stadionu Bohemians.

Dec 31

Zacha, Krejčí, Pastrňák. Česká souhra znovu nadchla Boston, ten ale bral jen bod

David Pastrňák vstřelil už 25. gól v sezoně, Bruins však podlehli Buffalu 3:4 v prodloužení.

Apr 4

Třinec udolal Mladou Boleslav v nájezdech, Sparta rozstřílela České Budějovice

Třinečtí hokejisté porazili ve druhém semifinále na svém ledě Mladou Boleslav 1:0 po nájezdech, Sparta si poradila s Českými Budějovicemi 5:1.

Nov 6

Liberec udeřil v závěru, České Budějovice otočily duel s Mladou Boleslaví

Fotbalisté Liberce ve 14. kole Fortuna:Ligy zvítězili nad Bohemians 1905 2:1.

Oct 3

Budějovice urvaly v Mladé Boleslavi bod v nastaveném čase. Slaví Karviná i Opava

Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v 6. kole první ligy s Českými Budějovicemi 2:2, přestože v první půli vedli o dvě branky.

Jun 21

Góly Bohemky posvětilo video, Mladá Boleslav otočila zápas s Českými Budějovicemi

V prvním semifinálovém duelu ligové nadstavby ve skupině o Evropu zvítězili fotbalisté Bohemians 1905 na Slovácku 2:1.

Feb 14

Fotbalové jaro v Česku začalo. České Budějovice zpražily Mladou Boleslav třemi góly