Vrána premiérovým gólem v play off přispěl k porážce Pittsburghu a stal se druhou hvězdou zápasu

Český hokejový útočník Jakub Vrána se stal druhou hvězdou nedělního utkání semifinálové série play off Východní konference NHL proti Pittsburghu.

More from Aktuálně.cz

Apr 19

Adam Klapka pomohl svou premiérovou trefou v elitní zámořské soutěži hokejistů Calgary k výhře 5:1 nad San Jose.

Mar 11

Gól, gól, gól, gól, gól. Tak si Zacha v NHL vystřílel ocenění pro hvězdu týdne

Šestadvacetiletý centr bodoval ve všech čtyřech zápasech, připsal si během nich sedm bodů za pět branek a dvě nahrávky.

Jan 31

Rutta se v NHL trefil přes celé hřiště, jeho gól pečetil výhru San Jose

Český obránce bodoval v pátém utkání v řadě, během série si připsal tři trefy a tři přihrávky.

Feb 12

Vejmelka nezabránil v NHL porážce Arizony, Rutta asistoval u vítězného gólu

Český gólman, který se stal minule první hvězdou zápasu, inkasoval dvakrát už v úvodní třetině.

Mar 10

Vrána první hvězdou, dvěma góly zařídil výhru Capitals. Pastrňákův gól nestačil

Hokejový útočník Jakub Vrána rozhodl v prodloužení svým druhým gólem v úterním utkání NHL o výhře Washingtonu 5:4 nad New Jersey.

Feb 16

Hvězda Kubalík. Dvěma góly zařídil Chicagu výhru a je nejproduktivnějším Čechem v NHL

Útočník týmu Blackhawks už má v této sezoně na kontě čtrnáct kanadských bodů.

Feb 23

Washington - Pittsburgh 5:3. Capitals i díky brance Vrány úspěšnější v šlágru NHL

Sledujeme online přenos z hokejového utkání zámořské NHL mezi Washingtonem a Pittsburghem.

Jan 8

Nová česká hvězda rozzářila NHL. Nejlepší gól kariéry, rozplýval se chválený Zadina

Dvacetiletého českého hráče pochválil i trenér Red Wings Jeff Blashill, který prohlásil, že je Zadina mnohem lepším hokejistou než před rokem.

Dec 31

Simon pomohl v NHL gólem k výhře Pittsburghu nad Ottawou, zářil Malkin

Útočník Dominik Simon přispěl v jediném pondělním utkání NHL čtvrtým gólem v sezoně k výhře Pittsburghu 5:2 nad Ottawou.