Němci před domácím ME v oštěpu září. Vadlejch ale ze svých výkonů zklamaný není

Jakub Vadlejch po veleúspěšné sezoně znovu soupeří s těmi nejlepšími.

More from Aktuálně.cz

Aug 27

Zlatý hod Vadlejch netrefil. Český oštěpař vybojoval na MS bronzovou medaili

Jakub Vadlejch skončil na atletickém MS v Budapešti na třetím místě. Lídr letošních tabulek předvedl hod dlouhý 86,67 metru.

Nov 6

Stříbrný olympijský medailista Vadlejch je poprvé českým Atletem roku

Jakub Vadlejch vylepšil svá druhá místa z let 2017 a 2019 a je prvním mužským vítězem od roku 2006.

Aug 7

Českou vlajku ponese stříbrný Vadlejch. Obrovská čest, nečekal jsem to, řekl oštěpař

Vlajkonošem české výpravy při slavnostním zakončení olympijských her bude oštěpař Jakub Vadlejch, který dnes získal v Tokiu stříbrnou medaili.

Aug 7

Oštěpaři zachránili čest české atletiky. Vadlejch má stříbro, Veselý bronz

Čeští oštěpaři získali v Tokiu dvě olympijské medaile, Jakub Vadlejch stříbro a Vítězslav Veselý bronz. Lepší byl jen Ind Níradž Čopra.

Oct 5

Oštěpař Vadlejch postoupil do finále mistrovství světa, Veselý kvalifikaci vzdal

Oštěpař Jakub Vadlejch postoupil na mistrovství světa v Dauhá do finále. Kvalifikační limit 84 metrů přehodil druhým pokusem o 31 centimetrů.

Jul 30

Na mistrovství Evropy do Berlína pojede 49 českých atletů

Praha - Na evropský šampionát, který se uskuteční od 6. do 12. srpna v Berlíně, pojede 49 českých atletů. Největšími hvězdami výpravy, jejíž složení dnes schválil svaz, jsou oštěpaři Jakub Vadlejch a Nikola Ogrodníková, koulař Tomáš Staněk…

Jul 13

Oštěpař Vadlejch se posledním hodem dostal na pódium v Rabatu

Poslední pokus o délce 85,31 metru vynesl Vadlejchovi třetí místo.

Jun 13

Vadlejch na Zlaté tretře ovládl oštěp a předčil olympijského vítěze, Ostravu nadchl kubánský dálkař