Zázrak na ledě. Švýcaři šokovali i kanadské hvězdy. O zlato si to rozdají se Švédskem

Kodaň - Kodaň spatřila hokejový zázrak. Finálovým soupeřem Švédů na mistrovství světa v Dánsku budou Švýcaři, kteří ve druhém semifinále v Kodani překvapivě zdolali Kanadu 3:2.

May 25

Kanada - Švýcarsko 2:3 po nájezdech. Po obrovském dramatu jdou Švýcaři do finále

Sledovali jste on-line přenos ze semifinále hokejového mistrovství světa v Praze mezi Kanadou a Švýcarskem.

Jan 28

Házenkáři Francie udolali ve finále ME po prodloužení Dánsko, bronz má Švédsko

Házenkáři Francie v dramatickém finále mistrovství Evropy v Německu překvapivě porazili favorizované Dánsko 33:31 po prodloužení.

May 25

Riga explodovala nadšením. Lotyši senzačně vyřadili Švédsko, v semifinále čeká Kanada

Neuvěřitelná pohádka Lotyšů na mistrovství světa pokračuje. Domácí hokejisté ve čtvrtfinále v Rize vyřadili Švédsko 3:1.

May 20

Kanada - Švýcarsko 2:3. Švýcaři ovládli souboj o čelo skupiny B a zůstali neporažení

Sledovali jste on-line přenos z utkání základní skupiny B v rámci MS v hokeji mezi Kanadou a Švýcarskem.

Apr 23

Hokejová osmnáctka na úvod mistrovství světa porazila Německo

Čeští hokejisté vstoupili do MS hráčů do 18 let vítězně. V utkání skupiny A porazili domácí Německo po obratu 4:2. Dva góly dal Jiří Kulich.

Jun 11

Svět se baví "šokující" předpovědí: Euro vyhrají Češi, ve finále přestřílí Dánsko

Zahraniční média se hemží predikcemi k ME, jedna z předpovědí ovšem vyčnívá: podle společnosti Sportradar vyhrají Euro Češi.

Apr 20

České házenkářky vyhrály ve Švýcarsku a postoupily na mistrovství světa

České házenkářky postoupily na prosincové mistrovství světa ve Španělsku.

Jan 18

Hokejové mistrovství světa v Bělorusku nebude, nabízejí se Dánsko a Slovensko

O spolupořadateli s Lotyšskem bude jednat, jako další hostitelé se nabízejí Dánové a Slováci. Ve hře je i možnost, že se MS odehraje na jednom místě.