Zázrak na ledě. Švýcaři šokovali i kanadské hvězdy. O zlato si to rozdají se Švédskem

Kodaň - Kodaň spatřila hokejový zázrak. Finálovým soupeřem Švédů na mistrovství světa v Dánsku budou Švýcaři, kteří ve druhém semifinále v Kodani překvapivě zdolali Kanadu 3:2.

More from Aktuálně.cz / Sport

Jan 28

Házenkáři Francie udolali ve finále ME po prodloužení Dánsko, bronz má Švédsko

Házenkáři Francie v dramatickém finále mistrovství Evropy v Německu překvapivě porazili favorizované Dánsko 33:31 po prodloužení.

May 25

Riga explodovala nadšením. Lotyši senzačně vyřadili Švédsko, v semifinále čeká Kanada

Neuvěřitelná pohádka Lotyšů na mistrovství světa pokračuje. Domácí hokejisté ve čtvrtfinále v Rize vyřadili Švédsko 3:1.

Apr 23

Hokejová osmnáctka na úvod mistrovství světa porazila Německo

Čeští hokejisté vstoupili do MS hráčů do 18 let vítězně. V utkání skupiny A porazili domácí Německo po obratu 4:2. Dva góly dal Jiří Kulich.

Jun 11

Svět se baví "šokující" předpovědí: Euro vyhrají Češi, ve finále přestřílí Dánsko

Zahraniční média se hemží predikcemi k ME, jedna z předpovědí ovšem vyčnívá: podle společnosti Sportradar vyhrají Euro Češi.

Jan 18

Hokejové mistrovství světa v Bělorusku nebude, nabízejí se Dánsko a Slovensko

O spolupořadateli s Lotyšskem bude jednat, jako další hostitelé se nabízejí Dánové a Slováci. Ve hře je i možnost, že se MS odehraje na jednom místě.

Dec 10

Žlutomodrý chaos. Švédsku hrozí, že nebude moci hrát na mistrovství světa

Švédové jsou před mistrovstvím světa dvacítek v nevídaných problémech, což ohrožuje jejich neuvěřitelnou sérii a zlepšuje vyhlídky Česka.

Jan 7

Hradec se přiblížil finále hokejové Ligy mistrů. Ze Švédska si veze cennou výhru

Hradce Králové vyhrál úvodní semifinále Ligy mistrů. Ve Stockholmu porazil Djurgaarden 3:1 a za týden v domácí odvetě bude hájit dvoubrankový náskok.