Zlatá tečka? Švýcaři chtějí po 82 letech rozbít hokejové pořádky, spoléhají i na českou stopu

Švýcarsko bude dnes od 20:15 bojovat proti Švédsku o senzační zlato z hokejového mistrovství světa v Dánsku.

More from Aktuálně.cz / Sport

May 25

Kanada - Švýcarsko 2:3 po nájezdech. Po obrovském dramatu jdou Švýcaři do finále

Sledovali jste on-line přenos ze semifinále hokejového mistrovství světa v Praze mezi Kanadou a Švýcarskem.

Sep 23

Prskavec má z mistrovství světa potřetí stříbro. Češky se do finále vůbec nedostaly

Dvojnásobného světového šampiona porazil v Londýně jen domácí favorit Joseph Clarke.

Apr 23

Hokejová osmnáctka na úvod mistrovství světa porazila Německo

Čeští hokejisté vstoupili do MS hráčů do 18 let vítězně. V utkání skupiny A porazili domácí Německo po obratu 4:2. Dva góly dal Jiří Kulich.

Apr 20

České házenkářky vyhrály ve Švýcarsku a postoupily na mistrovství světa

České házenkářky postoupily na prosincové mistrovství světa ve Španělsku.

Jan 18

Hokejové mistrovství světa v Bělorusku nebude, nabízejí se Dánsko a Slovensko

O spolupořadateli s Lotyšskem bude jednat, jako další hostitelé se nabízejí Dánové a Slováci. Ve hře je i možnost, že se MS odehraje na jednom místě.

Dec 10

Žlutomodrý chaos. Švédsku hrozí, že nebude moci hrát na mistrovství světa

Švédové jsou před mistrovstvím světa dvacítek v nevídaných problémech, což ohrožuje jejich neuvěřitelnou sérii a zlepšuje vyhlídky Česka.

Mar 21

Potvrzeno. IIHF kvůli pandemii koronaviru zrušila mistrovství světa ve Švýcarsku

Hokejové MS, které mělo v květnu uspořádat Švýcarsko, bylo kvůli pandemii koronaviru zrušeno. Informovala o tom rada Mezinárodní hokejové federace.

Jan 7

Hradec se přiblížil finále hokejové Ligy mistrů. Ze Švédska si veze cennou výhru

Hradce Králové vyhrál úvodní semifinále Ligy mistrů. Ve Stockholmu porazil Djurgaarden 3:1 a za týden v domácí odvetě bude hájit dvoubrankový náskok.