English

nerdfix.cz

Today News

15

Under The Stars: V chystané romantické komedii si zahrají Toni Collette a Andy Garcia - NerdFix

nerdfix.cz

Před nějakým časem padla první klapka k chystané romantické komedii jménem Under The Stars, ve které se objeví hvězdy jako Toni Collette a Andy Garcia. O režii se postará filmařka Michelle Danner.

14

Neuromancer: Callum Turner si zahraje hlavní roli v seriálové adaptaci bible kyberpunku - NerdFix

nerdfix.cz

Služba Apple TV+ nám někdy v budoucnu nadělí seriálovou adaptaci kultovního kyberpunkového románu Neuromancer, který napsal William Gibson. V hlavní roli se objeví britský herec Callum Turner.

13

The Ritual: Al Pacino a Dan Stevens budou společnými silami vymítat ďábla - NerdFix

nerdfix.cz

Studio XYZ Films nám někdy v roce 2025 nadělí snímek jménem The Ritual, který bude vycházet ze skutečného případu exorcismu. V hlavních rolích se představí známí herci Al Pacino a Dan Stevens.

09

Druhá řada Wednesday nabírá na palubu hvězdu ze seriálu Westworld - NerdFix

nerdfix.cz

V chystané druhé řadě úspěšného seriálu Wednesday, která se začne natáčet už brzy, by se měla objevit herečka Thandiwe Newton, hvězda ze série Westworld. Zatím ale není známo, koho si zahraje.

Hrdina komedie The Last Movie Ever Made musí před blížícím se koncem světa dotočit svůj film - NerdFix

nerdfix.cz

Krátce po začátku příštího měsíce uvede Good Deed Ent. nízkorozpočtovou komedii jménem The Last Movie Ever Made, ve kterém za 30 dní nastane konec světa. O režii se postaral Nathan Blackwell.

08

Pes a jeho kamarád Robot: Chválený animák o neobvyklém přátelství představuje nový trailer - NerdFix

nerdfix.cz

Nezávislé studio NEON se pochlubilo dalším oficiálním trailerem na chválený animák Pes a jeho kamarád Robot, který do dotáhl i na oscarovou nominaci. O scénář a režii se postaral filmař Pablo Berger.

Tuesday, Apr 23

20

Blink Twice: Ve stínech soukromého ostrova Channinga Tatuma se skrývá něco zlověstného - NerdFix

nerdfix.cz

Amazon MGM Studios představilo první oficiální trailer na snímek Blink Twice, který bude celovečerním režijním debutem herečky Zoë Kravitz. V jedné z hlavních rolí se představí Channing Tatum.

19

H4Z4RD: Ujetá akční jízda z Belgie představuje trailer - NerdFix

nerdfix.cz

Hollywoodských akčňáků s rychlými auty už máme tuny, ale co takhle jednu nálož v belgickém kabátku? Jonas Govaerts představuje film H4Z4RD, ve kterém se v hlavní roli objeví Dimitri 'Vegas' Thivaios.

Ztráty a nálezy - NerdFix

nerdfix.cz

Širé Noční Nebe, Clint Goss, Tříska Šípu Stále v Srdci a Raffid Urwain se pustí do boje se skupinou kultistů, to ale ještě netuší, že v kalné vodě pod nimi na ně číhá mnohem větší nebezpečí.

18

Rivalové: Finální trailer láká na „sexy“ podívanou z tenisového světa - NerdFix

nerdfix.cz

Studio MGM už za několik dní uvede sportovní drama Rivalové, které se dočkalo finálního traileru. Ten se především chlubí pozitivními reakcemi od kritiků a novinářů. Za režií stojí Luca Guadagnino.

V akční sci-fi Atlas vytáhne Jennifer Lopez do boje proti umělé inteligenci - NerdFix

nerdfix.cz

Netflix se pochlubil novým trailerem na chystanou sci-fi událost jménem Atlas, ve které v hlavní roli uvidíme Jennifer Lopez. Příběh nás zavede do doby, kdy lidstvo musí čelit umělé inteligenci.

17

Další díl Mission: Impossible nabírá na palubu hvězdu ze seriálu Odloučení - NerdFix

nerdfix.cz

Snímek Mission: Impossible Odplata - Druhá část k nám dorazí až příští rok. K filmu se ale mezitím připojují nové tváře. Jednou z nich bude i Tramell Tillman, kterého můžeme znát ze seriálu Odloučení.

13

Animovaný seriál Zacka Snydera s tematikou severské mytologie dorazí na podzim - NerdFix

nerdfix.cz

Co dalšího pro nás připravuje Zack Snyder? Ještě letos bychom se měli dočkat jeho animovaného seriálu jménem Twilight of the Gods, který si posvítí na severskou mytologii. Na podzim ho uvede Netflix.

12

Filmová jízda Boy Kills World už brzy v kinech, podívejte se na akční ochutnávku - NerdFix

nerdfix.cz

Pokud jste už zhlédli Opičího muže a toužíte po podobné akční jízdě, můžete dát šanci snímku Boy Kills World. V hlavní roli zde uvidíme Billa Skarsgårda, který se vydá na cestu nemilosrdné pomsty.

11

Hrůzný thriller Strážci od dcery M. Night Shyamalana nás zavede do tajemných lesů - NerdFix

nerdfix.cz

Na světě máme nový trailer na Strážce, celovečerní debut Ishany Shyamalan, která se postarala jak o scénář, tak i o režii. V hlavní roli se představí Dakota Fanning, která zavítá do nebezpečných lesů.

Monday, Apr 22

19

The Exorcism: Russell Crowe bude mít opět pletky s ďáblem - NerdFix

nerdfix.cz

Už poměrně brzy bude mít premiéru film The Exorcism, ve kterém v hlavní roli uvidíme Russella Crowea. O scénář a režii se postaral Anthony Miller, spolu s Crowem se ve filmu objeví i Sam Worthington.

18

Horor Trim Season vám potvrdí, že kouření skutečně zabijí - NerdFix

nerdfix.cz

Studio Paper Street Pics na začátku léta uvede nový horůrek jménem Trim Season, který nás zavede na jednu velice nebezpečnou konopnou farmu. O scénář a režii se postarala filmařka Ariel Vida.

V novém filmu režiséra Trojúhelníku smutku by si mohl zahrát Keanu Reeves - NerdFix

nerdfix.cz

Ruben Östlund po úspěšném Trojúhelníku smutku chystá nový film, který má být další společenskou satirou. A zdá se, že k filmu by se mohl připojit Keanu Reeves. Scénář už je podle všeho hotový.

16

Deadpool & Wolverine: V novém traileru se konečně vrací zpět náš starý dobrý člen X-Menů - NerdFix

nerdfix.cz

Marvel se pochlubil dalším oficiálním trailerem na velkolepou komiksovou podívanou jménem Deadpool & Wolverine, ve které se Logan, náš regenerující se hrdina s vysouvacími drápy, vrací v plné kráse.

14

SpongeBob je radioaktivní mutatnt? - NerdFix

nerdfix.cz

S kultovním animovaným seriálem pro děti je spojeno nejen mnoho hodin zábavy, ale i nejrůznější konspirace. Ty si daly za cíl vysvětlit nejen chování postav, ale i vznik jejich podmořského světa.

12

The Thursday Murder Club: Nový film režiséra Harryho Pottera by měl mít hvězdné obsazení - NerdFix

nerdfix.cz

Režisér Chris Columbus by měl natočit filmovou adaptaci knihy The Thursday Murder Club od Richarda Osmana. Ve snímku by se mohly objevit hvězdy jako Pierce Brosnan, Ben Kingsley a Helen Mirren.

11

Mountain Man: Joe Manganiello bude čelit hordám nebezpečných zombíků - NerdFix

nerdfix.cz

Někdy v budoucnu se dočkáme zbrusu nového zombie thrilleru jménem Mountain Man, ve kterém si zahraje herec Joe Manganiello. Chystaný snímek bude vycházet ze stejnojmenné adaptace z roku 2011.

10

O Občanskou válku je i nadále v kinech zájem, ani dvě velké filmové novinky ji nepřekonaly - NerdFix

nerdfix.cz

Občanská válka od Alexe Garlanda se po posledním víkendu udržela na prvním místě v žebříčku domácího box officu. Nový horor Abigail ji nepřekonal, stejně tak ani válečná podívaná s Henrym Cavillem.

Sunday, Apr 21

16

9 slavných sérií, které vznikly jako reklama na hračky - NerdFix

nerdfix.cz

V průběhu osmdesátých let se v amerických televizích začaly objevovat celé animované seriály sloužící jako gigantické reklamy na hračky. A přesně na tyhle tituly se dnes zaměříme.

12

Lumberjack the Monster: V japonském thrilleru si půjdou po krku šílený právník a sériový vrah - NerdFix

nerdfix.cz

Japonský krimi thriller Lumberjack the Monster, o který se postaral režisér Takashi Miike, se pochlubil oficiálním trailerem. V hlavní roli šíleného právníka se představí herec Kazuya Kamenashi.

11

V chystané sci-fi Project Hail Mary se Ryan Gosling vydá do vesmíru zachránit lidstvo - NerdFix

nerdfix.cz

Na jaře roku 2026 bychom se měli dočkat nového sci-fi snímku Project Hail Mary, ve kterém v hlavní roli uvidíme Ryana Goslinga. Režii filmu si vzalo pod palec duo Phil Lord a Christopher Miller.

Saturday, Apr 20

13

V sérii Fallout není nouze o hollywoodské herce - NerdFix

nerdfix.cz

Postapokalyptická série Fallout se sice dostala na naše televizní obrazovky až nyní, ale ve hrách lze už od počátku série zaslechnout slušné množství známých hollywoodských tváří.

12

Honey Don’t!: Obsazení nového filmu jednoho z bratrů Coenů se rozšiřuje - NerdFix

nerdfix.cz

Snad už v první polovině roku 2025 se dočkáme snímku Honey Don’t!, nového titulu od Ethana Coena, kterému se nedávno značně rozrostlo obsazení. Film bude svým stylem připomínat Panenky na útěku.

11

V jaké době se vlastně bude odehrávat seriálový Vetřelec? - NerdFix

nerdfix.cz

Někdy v první polovině roku 2025 bychom se měli dočkat seriálového Vetřelce, kterého pro nás připravuje scenárista Noah Hawley. Otázkou však zůstává, ve kterém roce se vlastně bude příběh odehrávat.

Friday, Apr 19

17

Strážce ztracených měst: Knižní fantasy série se dočká filmové adaptace od Warnerů - NerdFix

nerdfix.cz

Společnost Warner Bros. získala práva na vytvoření filmové adaptace knižní série Strážce ztracených měst, za kterou stojí autorka Shannon Messenger. K projektu je upsaná producentka Emma Watts.