English

nerdfix.cz

Today News

11

Druhý oficiální trailer na film o kariéře Elvise Presleyho láká na unikátní hudební podívanou - NerdFix

nerdfix.cz

Jste fanoušci Elvise Presleyho? Tak to si určitě nenechte ujít nadcházející snímek slavného australského režiséra Baze Luhrmanna, který si na kariéru slavné hudební legendy posvítí unikátním způsobem.

09

Nový trailer na čtvrtého Thora nám konečně ukázal hlavního padoucha v celé své strašlivé kráse - NerdFix

nerdfix.cz

Thor: Láska jako hrom se pochlubil se zbrusu novým trailerem, který najdete uvnitř článku. Mimo jiné v něm uvidíme strašlivého padoucha jménem Gorr the God Butcher, kterého ztvární Christian Bale.

Monday, May 23

18

Tvůrce Hry na oliheň chystá o seriálu natočit satirickou sérii jménem The Best Show on the Planet - NerdFix

nerdfix.cz

Dong-hyuk Hwang se ke své Hře na oliheň nevrátí pouze pro druhou řadu, ale také k ní vytvoří vlastní satiru, která se zaměří na tvorbu celého seriálu. Jmenovat by se měla The Best Show on the Planet.

17

První trailer na Mission: Impossible – Dead Reckoning je zde! Ethana Hunta čeká pěkně divoká jízda - NerdFix

nerdfix.cz

Mission: Impossible – Dead Reckoning má konečně svůj první oficiální trailer. A to téměř celý rok před premiérou filmu. Zdá se ale, že Ethan Hunt bude mít se zachraňováním světa opět plné ruce práce.

15

Sony fanoušky ujišťuje, že Mizerové 4 jsou pořád v plánu. I s Willem Smithem - NerdFix

nerdfix.cz

Když na udělování Oscarů vlepil Will Smith Chrisu Rockovi facku, rázem se nad dalším dílem Mizerů objevila temná mračna. Vrchní představitel studia Sony však fanoušky ujistil, že se nemají čeho bát.

14

Stan Lee - NerdFix

nerdfix.cz

Odchod legendárního tvůrce Stana Leeho zarmoutil nespočet fanoušků Marvel univerza. Společnost se nyní však rozhodla jeho podobiznu oživit a použít v budoucích projektech a zábavních parcích.

13

G. R. R. Martin prohlašuje, že kvůli dosud nevydaným Vichrům zimy narůstá počet zlomyslných fanoušků - NerdFix

nerdfix.cz

Na další díl ze slavné knižní série Píseň ledu a ohně, ze které vychází neméně slavný seriál Hra o trůny, čekají fanoušci více než deset let. George R. R. Martin si ono úmorné čekání dobře uvědomuje.

11

Batman pokořen. Nový Doctor Strange se stal nejvýdělečnějším filmem roku 2022 - NerdFix

nerdfix.cz

Komiksový čaroděj sesadil z komerčního trůnu netopýřího ochránce Gothamu. Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství už vydělal více než 800 milionů dolarů, čímž se stal zatím nejúspěšnějším filmem roku.

09

Netflix se se svými zaměstnanci nepáře. Pokud je obsah služby uráží, tak ať raději vypadnou - NerdFix

nerdfix.cz

Streamovací služba Netflix nedávno vydala memorandum, jež bylo z části určené zaměstnancům, kteří nebyli spokojení s obsahem služby. Vedení platformy oznámilo, že koho obsah uráží, tak může odejít.

Sunday, May 22

19

Jak se vydělává na špatných filmech? - NerdFix

nerdfix.cz

Aby se z filmu stal kasovní trhák, nemusí být aspirantem na Cenu Akademie. Je zde ovšem skupina filmů, které umějí vydělat především na tom, že jsou špatné. Jak se tedy bohatne na tzv. mockbusterech ?

13

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Kámen mudrců? - NerdFix

nerdfix.cz

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u prvního dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

10

Chris Pratt se v seriálu Terminal List vydá na cestu kruté a nemilosrdné pomsty - NerdFix

nerdfix.cz

V létě nám Amazon nadělí seriál The Terminal List, který vychází podle stejnojmenné předlohy od Jacka Carra. Chris Pratt se v něm rozhodne pomstít se těm, kteří jsou zodpovědní za neúspěšnou misi.

Saturday, May 21

16

Seriál Gotham Knights nabídne transgender hrdinu - NerdFix

nerdfix.cz

Gotham Knights od stanice CW dorazí až příští rok. Nyní již ale víme, o kterých postavách seriál bude a překvapivě se nebude jednat o tradiční členy Bat-Family.

13

Margot Robbie si zahraje v připravovaném prequelu na evropské Dannyho parťáky - NerdFix

nerdfix.cz

Ve výrobě jsou další Dannyho parťáci. Ovšem tentokrát se s nimi podíváme do šedesátých let v Evropě. V připravovaném filmu od Jaye Roache si má jednu z hlavních rolí zahrát herečka Margot Robbie.

10

George Miller se vrací! Tentokrát ne s Mad Maxem, ale s bizarní fantasy jménem 3000 let touhy - NerdFix

nerdfix.cz

Po sedmi letech nám George Miller konečně představí svůj nový film, který ponese název 3000 let touhy. Vyprávět bude o džinovi a doktorce, která ho propustí na svobodu. Bude mít však nezvyklé přání.

Friday, May 20

21

Lone Wolf: Hra na hrdiny - Osamělý vlk našel smečku - NerdFix

nerdfix.cz

Vyzkoušeli jsme RPG systém Lone Wolf: Hra na hrdiny. Ten se kromě jiných věcí hrdí tím, že si ho můžete zahrát bez předchozí přípravy, nebo čtení pravidel. My jsme to vyzkoušeli za vás.

18

Benedict Cumberbatch si zahraje v novém filmu od jednoho z tvůrců Jasona Bourna - NerdFix

nerdfix.cz

Paul Greengrass, režisér, který je z velké části zodpovědný za vznik filmové série Jasona Bourna, připravuje nový film. Ponese název The Hood, hlavní role by se v něm měl ujmout Benedict Cumberbatch.

16

Ralph Fiennes a Jessica Chastain se v thrilleru The Forgiven dopustí hrozivého činu - NerdFix

nerdfix.cz

Studio Vertical Entertainment nám přednedávnem nadělilo trailer na thriller The Forgiven, ve kterém se v hlavních rolích objeví Ralph Fiennes a Jessica Chastain. Ztvární manželský pár s pár problémy.

14

Daredevil bude mít nový seriál. Objeví se v něm ale Charlie Cox? - NerdFix

nerdfix.cz

Web Variety oznámil, že Disney s Marvelem připravují nový seriál, který se zaměří na populárního Daredevila. Otázkou nyní je, zda se do něho vrátí i i Charlie Cox, Marvel zatím jeho účast nepotvrdil.

13

Že vás třetí série Love, Death & Robots neláká? Možná změníte názor po finálním a filozofickém traileru - NerdFix

nerdfix.cz

Třetí série dospěláckého seriálu Love, Death & Robots je konečně zde. Nový trailer nám tak ukáže nejenom záběry z jednotlivých epizod, ale také se v něm dočkáme proslovu od známého britského filozofa.

12

Dinosauři se vrací se vší parádou. Podívejte se na druhý oficiální trailer k seriálu Prehistoric Planet - NerdFix

nerdfix.cz

Už v pondělí se k nám přiřítí první epizoda z nadcházejícího seriálu Prehistoric Planet, který se zaměří na životy velkolepých dinosaurů. Průvodcem se má stát slavný přírodovědec David Attenborough.

11

Spor mezi dvěma superhrdinskými týmy začíná. Trailer na třetí řadu Umbrella Academy je zde - NerdFix

nerdfix.cz

Netflix fanouškům nadělil plnohodnotný trailer na třetí řadu seriálu Umbrella Academy. Skupinka hlavních protagonistů se domnívala, že po jejích činech v předchozí řadě bude konečně klid. Ani omylem.

10

Koncert Mafie budou provázet nezveřejněné záběry z natáčení dabingu - NerdFix

nerdfix.cz

U příležitosti oslav 20 let od vydání kultovní gangsterská akce Mafia: The City of Lost Heaven proběhne v Brně orchestrální koncert originální hudby ze série Mafia v podání Filharmonie Brno.

Thursday, May 19

20

Young adult fantasy Dračí dcera kombinuje Popelku s Eragonem - NerdFix

nerdfix.cz

Český nakladatelský dům Grada vydal pod svojí značkou Cosmopolis nový fantasy román, který potěší hlavně mladší fanoušky draků. Kniha Dračí dcera je zajímavou kombinací Popelky a Eragona.

19

Dlouho očekávané pokračování pohádkové komedie Kouzelná romance na první fotce - NerdFix

nerdfix.cz

Disney se nedávno pochlubil vůbec první fotkou z nadcházejícího druhého dílu Kouzlené romance, který ponese název Disenchanted. Pokud všechno půjde dobře, filmu bychom se měli dočkat už ke konci roku.

18

Co určitě nedělat, když v noci na silnici omylem zabijete člověka? To ukáže thriller The Good Neighbour - NerdFix

nerdfix.cz

Studio Screen Media nám představí thriller The Good Neighbour, který je remakem stejnojmenného snímku z roku 2011. Posvítí si na dva muže, kteří ujedou z místa činu poté, co omylem někoho zabijí.

16

V hvězdně obsazeném akčňáku White Elephant se elitní zabiják postaví celému zločineckému gangu - NerdFix

nerdfix.cz

AMC chystá na začátek léta akční thriller jménem White Elephant. Elitní zabiják se v něm rozhodne chránit mladou policistku, která se stala svědkem pokusu o hrozivou vraždu. A to samozřejmě kulkami.

15

Robotí trio se vrací! Podívejte se na celou první epizodu ze třetí série Love, Death & Robots - NerdFix

nerdfix.cz

Netflix se rozhodl fanouškům seriálu Love, Death & Robots udělat radost, proto ještě před oficiální premiérou třetí série vydal jednu z jejích epizod, na kterou se můžete podívat přímo uvnitř článku.

14

Warner Bros. Discovery má se světem Harryho Pottera ještě velké plány - NerdFix

nerdfix.cz

Harryho Pottera čeká uvnitř Warner Bros. Discovery ještě velká budoucnost. Slavný kouzelnický svět by totiž ještě dalšími projekty obohatil nový generální ředitel firmy, kterým se stal David Zaslav.

13

První střet: Věčné duše skolily draka - NerdFix

nerdfix.cz

V minulém díle ukončily Věčné duše putování Stínopádem. Tato část cesty byla zakončena velkolepým střetnutím s drakem. Kam se bude příběh Věčných duší ubírat teď? To zjistíme dnes večer.